Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Odkryj JOOMP – Twojego Partnera w Świecie Artykułów Promocyjnych

14.06.2024

Portal JOOMP to nowoczesna i innowacyjna platforma stworzona z myślą o branży reklamowej. Skierowana zarówno do dostawców upominków reklamowych, jak i agencji reklamowych, oferuje szereg funkcjonalności, które usprawniają codzienną pracę i pomagają w nawiązywaniu wartościowych relacji biznesowych.

Szybkie Zapytania i Codzienne Inspiracje Produktowe

JOOMP to miejsce, gdzie inspiracja spotyka się z efektywnością. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce oraz intuicyjnemu narzędziu do zapytań ofertowych, użytkownicy mogą w kilka chwil znaleźć interesujące ich produkty i usługi oraz wysłać zapytania ofertowe do wielu dostawców jednocześnie. Serwis umożliwia dostęp do tysięcy najnowszych produktów i trendów na rynku upominków reklamowych, co sprawia, że agencje reklamowe zawsze są na bieżąco z nowościami.

Skuteczna Promocja dla Dostawców

Dostawcy produktów reklamowych korzystający z JOOMP mają dostęp do efektywnych narzędzi promocyjnych. Możliwość eksponowania oferty na stronie głównej, prezentacje w newsletterach oraz bezpośrednie zapytania ofertowe od agencji i dystrybutorów pomagają w budowaniu silnych relacji biznesowych. Dzięki JOOMP dostawcy mogą łatwo dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Maciej Dembiński z Rosnowski Gift podkreśla: „Platforma JOOMP to nowatorska forma promocji naszych produktów, która pozwala na dotarcie naraz do wielu klientów z Polski i zagranicy.”

Zoptymalizowane Narzędzia dla Agencji Reklamowych

Agencje reklamowe docenią funkcjonalność JOOMP dzięki wygodnej wyszukiwarce produktów oraz zapytarkę, która umożliwia szybkie wysyłanie zapytań do wielu dostawców jednocześnie. Intuicyjny podział na kategorie oraz zweryfikowana baza dostawców zapewniają szybki i skuteczny dostęp do najlepszych ofert na rynku.

Beata Kaniewska z Printer mówi: „Strona JOOMP.pl jest intuicyjna, korzysta się z niej dobrze, a dzięki publikowaniu zapytań udało się nam znaleźć poszukiwanych dostawców.”

JOOMP Café – Centrum Wiedzy i Inspiracji

JOOMP to nie tylko platforma do wymiany ofert, ale również centrum inspiracji i wiedzy branżowej. Zakładka Joomp Café oferuje codzienne inspiracje produktowe, aktualności z branży oraz kalendarz nadchodzących targów i wydarzeń. Dodatkowo, użytkownicy mogą korzystać z materiałów szkoleniowych przygotowanych przez ekspertów, które pomagają w poszerzaniu kompetencji zawodowych.

Dołącz do JOOMP i Odkryj Pełnię Możliwości

Rejestracja na JOOMP przynosi dodatkowe korzyści, takie jak szybkie wysyłanie wiadomości, dostęp do historii zapytań, możliwość dodawania ulubionych produktów i dostawców oraz personalizowane oferty i powiadomienia o nowościach.

Więcej informacji oraz pełen zakres funkcjonalności dostępnych na platformie można znaleźć na stronie JOOMP.pl. Dołącz do nas i przekonaj się, jak JOOMP może zrewolucjonizować Twoje działania w branży reklamowej.