Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowy numer magazynu Gifts Journal

18.06.2018


Kolejny numer magazynu Gifts Journal już jest na Państwa biurkach. W najnowszym wydaniu nowości z branży oraz wiele ciekawych materiałów.

Najwięcej miejsca poświecono minionej edycji targów RemaDays Warsaw. Przygotowaliśmy dla Państwa prezentację laureatów konkursów targowych oraz rozmowę ze zwycięzcą Loterii dla zwiedzających a także wywiad z gościem RemaCongress gen. Mieczysławem Bieńkiem.

Tematem przewodnim stałej rubryki dotyczącej upominków jest tym razem event. Przedstawione zostały gadżety, które cieszą się największym powodzeniem przy organizacji różnego rodzaju spotkań i imprez.

Ponadto w bieżącym wydaniu: najnowsze informacje z branży oraz who is who, czyli osobowości warte poznania.

W dziale Promocje, które widać można przeczytać m.in. o akcesoriach grillowych oraz znajdziecie Państwo przepis na marynatę BBQ. Ciekawym tematem w numerze jest artykuł o tegorocznych mistrzostwach świata w piłce nożnej w Rosji. Także miłośnicy dobrego humoru znajdą coś dla siebie w rubrykach facebookowych ciekawostek i wierszyków.

Więcej informacji z branży znajdą Państwo na stronie interenetowej magazynu Gits Journal. Następny numer, ukaże się na przełomie września i października.

 

Zobacz film