Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowy numer magazynu Gifts Journal w przygotowaniu

13.08.2019

 

Już na przełomie września i października ukaże się kolejny, 67 numer magazynu dla branży reklamowej Gifts Journal. To wydawnictwo wspiera branżę już od 19 lat. W numerze nie zabraknie ciekawych artykułów, praktycznych porad, nowości produktowych i wielu inspiracji na prowadzenie własnego biznesu.

 

W najbliższym numerze przeczytacie Państwo o tym jak przygotować się do targów RemaDays Warsaw w formie przydatnego vademecum. W dziale upominków znajdą się tym razem trofea a w dziale technologie urządzenia i metody do znakowania upominków. Z niecierpliwością czekamy również na wywiad z Pawłem Tkaczykiem, który w ostatnich latach był gościem podczas RemaCongress na targach RemaDays Warsaw. Ponadto nie zabraknie informacji o jubileuszach firm z branży, ciekawostek facebookwych a także rubryki promocje, które widać.

 

Gifts Journal jest obecnie jednym z najważniejszych pism branżowych na rynku reklamowym. Warto więc wziąć pod uwagę możliwość pokazania swojej firmy i oferty na jego łamach w kolejnym wydaniu.

 

Gifts Journal trafia wyłącznie do wyselekcjonowanej bazy odbiorców, aktualizowanej przez cały rok, w tym 4000 agencji reklamowych oraz 1000 klientów końcowych. Magazyn w ciągu 19 lat obecności na rynku doczekał się 66 numerów w łącznej liczbie 330 000 wysłanych egzemplarzy. Dodatkowym atutem jest wysyłka newsów branżowych w formie comiesięcznego newslettera do bazy ponad 63 000 odbiorców.

Jest to więc dokonały sposób na dotarcie do nowych klientów, poszukujących wiedzy, kontaktów i inspiracji w branży artykułów promocyjnych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.giftsjournal.pl