Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

NOWY MAGAZYN CORPORATE IMAGE

18.04.2018

 

Hurtownia odzieży reklamowej Corporate Image wynajęła 830 mkw. powierzchni magazynowej w Diamond Business Park Ursus w Warszawie. Przeprowadzka magazynu rozpocznie się w dniu 19 kwietnia br.

 

Corporate Image to firma zajmująca się sprzedażą odzieży reklamowej oraz produkcją nadruków i haftów komputerowych na produkty tekstylne, takie jak koszulki, bluzy, kurtki i czapki. Firma jest oficjalnym dystrybutorem marek Stedman, Fruit of the Loom, Russell, Gildan i Promodoro.

 

Dotychczasowa siedziba magazynów stanowiła przeszkodę w efektywnym wykorzystywaniu nowoczesnych rozwiązań magazynowych wdrażanych przez naszą firmę. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, w branży odzieży promocyjnej, która wprowadziła system zarządzania magazynem WMS, dzięki czemu możemy stale poszerzać oferowany przez nas asortyment. Jesteśmy też liderem e-commerce w swojej branży – rok temu wprowadziliśmy zupełnie nową platformę sprzedaży internetowej połączonej z systemem WMS, co znacznie ułatwia i przyspiesza realizację zamówień. Po wprowadzeniu tych innowacji pojawiła się potrzeba integracji magazynów i przeniesienia ich do nowoczesnego obiektu, który zapewni synergię znakomitych warunków magazynowych, nowoczesnych rozwiązań zarządzania magazynem oraz innowacyjnego portalu e-commerce. Nowa powierzchnia pozwoli nam na magazynowanie i dystrybucję ponad 2 milionów sztuk odzieży w bardzo szerokim asortymencie (T-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, kurtki, koszule, czapki). Teraz mamy pewność, że powierzchnia magazynowa nie będzie nas ograniczała, lecz będzie stymulować do dalszego rozwoju – stwierdził Tomasz Kamiński, Prezes, Corporate Image.

 

Jakość nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz lokalizacja, w odległości zaledwie ośmiu kilometrów od centrum Warszawy i w pobliżu dotychczasowej siedziby firmy, to główne powody wyboru przez najemcę obiektu Diamond Business Park Ursus” – mówi Karolina Klepka, konsultant, dział powierzchni magazynowych i przemysłowych, Savills.

 

Diamond Business Park Ursus to park magazynowy zlokalizowany w Warszawie w dzielnicy Ursus.