Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowy Gracz nowe możliwości

17.01.2013

TOYA S.A. tworząc dedykowaną na rynek reklamowy markę TOYA Gifts buduje od postaw nowego, dużego, hurtowego dostawcę artykułów promocyjnych dla agencji reklamowych.

To jedna z niewielu firm notowanych na GPW, która rozwija działalność na rynku gadżetów reklamowych. Twórcy marki mają duże ambicje. Większość z obecnie liczących się dostawców gadżetów to firmy zagraniczne, TOYA Gifts chce to zmienić. Nowy dostawca jako producent artykułów promocyjnych może znacznie obniżyć koszty ich wytworzenia i umożliwić zakupy gadżetów reklamowych w takich cenach, aby stały się one atrakcyjne i bardziej popularne na rynku. Zaplecze magazynowe w Polsce ze składami we Wrocławiu i pod Warszawą zagwarantuje zaś szybką dostępność towarów w ilościach hurtowych.

Managerom marki zależy na wygodzie agencji reklamowych i dystrybutorów. Katalogi TOYA Gifts mają nieobecną na rynku formę. To tematyczne zeszyty wpinane do firmowego segregatora. Są nowym sposobem na obniżenie kosztów dystrybucji, umożliwiają szybkie odnalezienie produktów w katalogu, a także częstą zmianę i rozbudowę oferty w dowolnym momencie – mówi Kazimierz Śniadek, Product Manager w TOYA Gift. TOYA ma uprzywilejowaną pozycję również dlatego, że wchodzi na niezagospodarowaną niszę narzędzi reklamowych. Może więc wprowadzić na rynek nowe i ciekawe produkty użytkowe. Przedstawiciele firmy zapewniają, że wspólnie z klientami mogą wprowadzić do katalogów dowolne produkty i dzięki temu odpowiadać na realne zapotrzebowanie w branży.

Produkty TOYA Gifts nie są sprzedawane klientom końcowym, firma nie ma własnej agencji reklamowej zaś partnerzy zagraniczni spółki w bliskiej perspektywie będą wspierać markę w sprzedaży gadżetów poza Polską. Ciekawostką jest to, że TOYA S.A. jako właściciel znanej specjalistycznej marki YATO, zajmuje 4 miejsce w sprzedaży produktów motoryzacyjnych na wymagającym rynku chińskim. TOYA jest również sponsorem teamów rajdowych, a także uruchomiła jedno z największych w Europie Środkowej pól golfowych pod Wrocławiem.

Czy tak duże atuty wystarczą, aby zyskać pozycję lidera w sprzedaży produktów reklamowych w Polsce? Przekonamy się o tym w najbliższym czasie. Tymczasem życzymy zespołowi Toya Gifts powodzenia we wprowadzaniu nowych katalogów na polski rynek .