Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowości z fabryki IKONOS

02.10.2019

 

IKONOS każdego dnia produkuje kilkadziesiąt tysięcy metrów bieżących materiałów samoprzylepnych i powlekanych wykorzystywanych w wielu branżach, od poligrafii i reklamy, przez dekoracje, po nietypowe zastosowania.

Materiały „pod klienta”

Na naszej linii produkujemy kilkadziesiąt materiałów w różnych wariantach, rozmiarach i kombinacjach, przykładowo różniących się powłoką czy zastosowanym klejem. Portfolio naszych produktów rozwijamy z każdym miesiącem, obserwując rynek.

Naszą ideą zawsze było pójść dwutorowo, to znaczy tworzyć nie tylko dobre produkty „dla każdego”, ale także materiały dedykowane. Jako producent mamy możliwość opracować i dostarczać customizowany materiał odpowiadający potrzebom produkcyjnym danego odbiorcy. Dlatego też, na naszym stoisku zaprezentowaliśmy tzw. jumborolę o nawoju kilku kilometrów, bo i takie materiały dostarczamy do naszych klientów.

Materiały „dla każdego”

Właśnie zaprezentowaliśmy aranżację pomieszczenia, w którym zastosowaliśmy własnej produkcji materiały IKONOS. Wykorzystaliśmy przy tym nasze folie samoprzylepne i tapety, ale także i różnego rodzaju tkaniny.

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że tę aranżację nie wykonała dla nas profesjonalna firma, ale my sami. Potwierdza to fakt, że materiały IKONOS są tak zaprojektowane, aby np. aplikację tapety mógł wykonać np. klient końcowy we własnym mieszkaniu.

Dystrybutorem materiałów IKONOS w Polsce jest Atrium Centrum Ploterowe.

www.ikonos.pl