Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowości w ofercie Texet Poland

15.03.2021

Texet Poland zaprasza do udziału w pokazie edukacyjnym, gdzie na żywo dwójka prowadzących zaprezentuje kilka interesujących stylizacji ubioru pracowników oraz inspiracji, a także powiemy o nowościach w ofercie Texet Poland.

 

Podczas wydarzenia, prowadzący Łukasz Kielban, autor Czasu Gentlemenów oraz Magdalena Szeib z Texet Poland, omówą kwestie estetyki wizualnej, cechy materiałów, sposoby i umiejscowienie znakowania, czyli wszystko to na co warto zwrócić uwagę przy doborze uniformów dla personelu wewnątrz firmy.

Pokaz odbędzie się we Wtorek 23.03.2021 o godzinie 10.00 na kanale James Harvest Sportswear Polska na Youtubie. Transmisja będzie dostępna tylko dla agencji reklamowych posiadających link, stąd zainteresowani nie będący jeszcze klientami TEXETu powinni się skontaktować z dystrybutorem przez adres e-mail biuro@texet.pl.

Oddzielnie będzie transmitowany pokaz w tej samej formie, lecz bardziej neutralny (bez informacji o Texet Poland), dedykowany ostatecznym odbiorcom, czyli marketerom, PR managerom oraz innym osobom odpowiedzialnym za stroje firmowe.

Klienci Texetu otrzymają link do wydarzenia mailem, natomiast ostateczni odbiorcy mogą się rejestrować na wydarzenie przez poniższy link:

https://odziez-reklamowa.james-harvest.pl/liveshow