Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowości w Falk&Ross w sezonie Jesień / Zima 2018

08.08.2018

Przepiękne tegoroczne lato jeszcze się nie skończyło, wręcz przeciwnie – pogoda za oknem motywuje nas do wyjścia i korzystania z ostatnich tygodni wakacji. Nie zapominajmy jednak, że branża tekstyliów promocyjnych wymaga od nas bycia zawsze kilka kroków wcześniej.

 

Wie o tym najlepiej lider odzieży promocyjnej w Europie – firma Falk&Ross, która już przygotowała dla swoich Klientów ofertę Nowości na zbliżający się sezon Jesień / Zima 2018.


W ofercie firmy znajdziemy ponad 45 nowych produktów takich marek jak : Beechfield, Regatta, Result, Spiro, Stormtech, Tee Jays, czy Westford Mill.


Marka Beechfield specjalizująca się w nakryciach głowy i dodatkach poszerzyła swoją ofertę ciepłych czapek o produkty dla najmłodszych.

 

Czapki są wykonane z grubej dzianiny, w bardzo ciekawych wzorach, z pomponem, a dzięki łatwo odrywanej metce są idealnym produktem do personalizacji. W ofercie marki nie zabrakło również nowych produktów dla dorosłych, jak: kaszkiety, szaliki, rękawiczki softshell i inne akcesoria.

 

Regatta to kolejny producent, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku odzieży promocyjnej – wśród nowości marki znalazły się produkty dedykowane do nadruku : m.in. softshelle czy ocieplane kamizelki. Cała kolekcja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dostępna w 7 rozmiarach i ciekawej palecie kolorystycznej.

 

Odzież promocyjna to nie tylko wygoda i moda, ale również bezpieczeństwo.

 

Falk&Ross posiada w swojej ofercie produkty firm specjalizujących się w odzieży roboczej i ochronnej. Jest wśród nich m.in. marka Result Safe Guard, która na najbliższy sezon Jesień/Zima 2018 zaprojektowała odblaskową i ocieplaną kurtkę oraz kamizelkę odpowiednią do wykonania haftu oraz transferu.

 

Dzięki ogromnej popularności najnowszej koszulki Aircool Tee w 2018 roku, marka SPIRO zdecydowała się na poszerzenie swojej kolekcji o produkt z tej samej serii – polo Performance Aircool , dostępny aż w 10 rozmiarach w 12 kolorach!

 

Producent technicznej odzieży STORMTECH uzupełnił swoją ofertę na najbliższy sezon aż o 14 produktów odzieży wierzchniej – wśród nich znajdziemy m.in. ocieplane kamizelki, bluzy polarowe, softshelle, lekkie termiczne kurtki.


Dla jeszcze lepszej przejrzystości produktów na najbliższy sezon, firma Falk&Ross przygotowała specjalną edycję Katalogu Jesień/Zima 2018. W najnowszym wydaniu przewodnika został zebrany wybór modnych i pełnych inspiracji stylów, a także klasycznych bestsellerów, począwszy od koszulek z długim rękawem, koszulki polo i bluzy, po koszule i kurtki. Katalog będzie dostępny w wersji papierowej i online.

 

Pełna Kolekcja Jesień/Zima 2018 będzie dostępna na stronie Falk&Ross na początku września: www.falk-ross.eu