Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

NOWOŚCI RUSSELL EUROPE – THE ONLY ONE TO WEAR

21.12.2017

Russell Europe ponownie przekracza granice, prezentując nową, porywającą bluzę sportową, odzież korporacyjną oraz ekologiczne kurtki techniczne na 2018 rok.  Nowa, rewolucyjna kurtka Bionic Softshell, rozszerzona oferta swetrów i nowa bluza z kapturem HD Zipped Hood Sweat,  dodają kolejny wymiar do pełnej kolekcji Russell Europe.

Przyjazne dla natury, wspierane technologią

Nowa kurtka Bionic Softshell Jacket (410M/F) z powłoką Bionic-Finish®Eco to kurtka w sam raz na 2018 rok! Zaprojektowana, aby chronić przed żywiołami dzięki ekologicznej i trwałej bazie.  Innowacyjna powłoka powierzchniowa kurtki jest oparta na technologii pozbawionej fluoru i zapobiega przenikaniu wody przez tkaninę.  Połączenie dbałości o środowisko i nowoczesnej technologii w nowej oddychającej, wiatroszczelnej i nieprzemakalnej kurtce turystycznej.

Kurtka wykonana z trójwarstwowej tkaniny softshell jest dostępna w rozmiarach męskich i damskich XS-4XL oraz w pięciu kolorach: Black, Classic Red, French Navy, Stone i Iron Grey.

Od aktywności na świeżym powietrzu przez poruszanie się po mieście po imprezy firmowe i wypoczynek – cokolwiek robisz, będziesz wyglądać elegancko w naszej nowej kurtce Russell Europe’s Bionic Softshell Jacket.

Swetry z klasą – obowiązkowa NOWOŚĆ

Swetry stanowią fundament każdej formalnej stylizacji, a w ciągu ostatnich kilku lat znów stały się popularne.  
Niezależnie od tego, czy jest to model bez rękawów, z dekoltem okrągłym czy w serek, szybko zostanie Twoim ulubionym elementem garderoby.

W roku 2018 marka Russell Europe rozszerzyła ofertę swetrów, prezentując nowe modele Men’s Crew Neck Pullover (717M), Ladies Crew Neck Pullover (717F), Men’s V-Neck Knitted Cardigan (715M) i Men’s V-Neck Sleeveless Knitted Cardigan.  Obecnie w ofercie jest osiem kluczowych modeli w męskich i damskich rozmiarach XXS-4XL.

Odśwież swoją formalną garderobę lub po prostu noś swetry Russell Europe w bardziej swobodnej stylizacji.  Marka zwiększyła liczbę dostępnych kolorów ponad dwukrotnie, dodając Cranberry Marl, Denim Marl i Charcoal Marl do ponadczasowych kolorów Black and French Navy.

Ciesząca się powodzeniem kolekcja HD również powiększa się w 2018 roku o nową bluzę z kapturem HD Zipped Hood Sweat (284 M/F).

Dzięki nowoczesnemu wąskiemu krojowi, odcieniom szarości i odklejanej metce kolekcja HD okazała się być niezwykle popularna w handlu detalicznym i sektorach promocyjnych. Wielkie marki doceniły nie tylko jej styl, jakość i dbałość o szczegóły, ale też reputację, jaką niesie ze sobą marka Russell Europe.  Nowa bluza z kapturem HD Zipped Hood Sweat jest dostępna w takich samych kolorach i rozmiarach, jak reszta bluz dresowych z kolekcji HD.

A jeśli mowa o rozmiarach, mamy dobrą informację dla dystrybutorów i sprzedawców detalicznych szukających większych rozmiarów z kolekcji HD .  Teraz oferta wszystkich T-shirtów i bluz dresowych została rozszerzona o jeden rozmiar, co oznacza, że męskie modele z kolekcji HD są dostępne w rozmiarze do 3XL, a damskie do 2XL.

Jeżeli więc szukasz marki, która jest nowoczesna, stosuje innowacyjne tkaniny i jest etyczna, Russell Europe to marka THE ONE TO WEAR w 2018 roku.
                            

Aby uzyskać dodatkowe informacje, należy skontaktować się z lokalnym dostawcą lub zajrzeć na stronę internetową: Russell Europe www.russelleurope.com