Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowość w Rumunii! TEXTILE TECHNOLOGY SHOW zwołuje spotkanie dla przedstawicieli przemysłu włókienniczego z Europy Południowo-Wschodniej

10.08.2018

Między 13 a 15 września 2018, nowym miejscem spotkań dla przedstawicieli branży będzie TEXTILE TECHNOLOGY SHOW – wydarzenie wystawiennicze poświęcone przemysłowi włókienniczemu na terenie Europy Południowo-Wschodniej.

 

 

Wydarzenie jest organizowane przez Euroexpo Fairs i stanowi nową, świeżą ideę – po przeszło dziesięcioletniej nieobecności specjalistycznych targów w zakresie tej branży. Podczas targów TEXTILE TECHNOLOGY SHOW, wydarzenia wspieranego przez Dialog Textil – wydawany w Rumunii magazyn poświęcony branży włókienniczej i odzieżowej – zaprezentowane zostaną technologiczne innowacje, trendy i możliwości w przemyśle włókienniczym.

 

 

Przez 3 dni w Centralnej Hali Centrum Targowego Romexpo NA ŻYWO odbywać się będą pokazy niektórych z najnowszych maszyn do szycia, krosien oraz hafciarek, sprzętu do druku cyfrowego na tkaninach, maszyn do produkcji materiałów oraz odzieży, międzynarodowych relacji, innowacyjnych technologii o szerokim spektrum zastosowania, innowacji projektowych, dostawców surowców, a także rozwiązań i usług dla przemysłu włókienniczego działającego na danym obszarze.

 

 

Odwiedź nas i zobacz najlepsze marki przemysłu włókienniczego, takie jak Brother, Pfaff, Tajima, Pegasus, Texco, Parker, Barudan, Kufner, Ricoma, Gütermann, Roland, HP, Siser, Blue Cherry, Dürkopp, Adler, Canon.

 

 

13 i 14 września pokaz innowacji uzupełnią konferencje „Fashion Connect” oraz „Textile Trends Conference, podczas których omówione zostaną bieżące problemy w branży: w jaki sposób przyciągamy pracowników do branży, jak wykorzystujemy rozwiązania technologiczne do zwiększenia wydajności produkcji; przemysł włókienniczy w epoce robotyzacji i cyfryzacji, wpływ druku cyfrowego na tkaninę, trendy w projektowaniu oraz wiele, wiele innych.

 

 

 

Podczas trzech dni tego wydarzenia odbędzie się prawdziwy maraton warsztatów dotyczących wprowadzenia do krawiectwa, hafciarstwa oraz upinania tkanin na manekinie, lekcji rysunku oraz Krawiectwa Męskiego (pokaz na żywo) zorganizowanego przez Atelierele ILBAH (ILBAH Workshops).

 

Przemysł włókienniczy ulega zmianom, a wielu kluczowych graczy z lokalnego i międzynarodowego przemysłu, którzy już ogłosili swoje uczestnictwo w targach, odpowiada na nasze wyzwanie związane ze zmianą postrzegania Rumunii jedynie jako źródła produkcji zleconej (outsourcing).