Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

NOWOŚĆ – FlipPen – wielofunkcyjny gadżet TYLKO od Żejmo & Siatecki

25.05.2018

Z pewnością jest kilka rzeczy, których na pewno będziecie potrzebować niezależnie od tego czy jesteście w biurze, w szkole, na uczelni czy jedziecie akurat na wyjazd służbowy. Gadżetów, które przydadzą się do pisania, przenoszenia danych i poprawienia koncentracji podczas intensywnej pracy nigdy dość. Żejmo & Siatecki ma dla Was coś, co pozwoli Wam zrobić to wszystko za pomocą jednego narzędzia!

Przedstawiamy Wam nowość w ofercie dystrybutora wielu europejskich marek gadżetów reklamowych – FlipPen. Jest to nowy opatentowany produkt firmy Zogi – wielofunkcyjne narzędzie składające się z  długopisu kulkowego, markera, fidget spinnera i superpłaskiej pamięci USB w jednym! Przydatny i praktyczny gadżet pozwalający zaoszczędzić zarówno pieniądze, miejsce jak i czas.

FlipPen jest lekkim, poręcznym narzędziem wykonanym z plastiku. Posiada wymienne wkłady do długopisu i markera, a także pamięć USB (w standardzie 4GB lub 16GB). Zintegrowane, ciche łożysko kulkowe ułatwia dostęp do tych narzędzi, ułatwiając obracanie FlipPen palcami.

Produkt dostępy jest w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to FlipPen ONE, zawierający wszystkie 4 wspomniane wcześniej elementy. Drugim jest natomiast FlipPen ANNO, różniący się jedynie brakiem pamięci USB.  Ponadto oba rodzaje gadżetu posiadają wiele wariantów kolorystycznych (włącznie z możliwością indywidualnego doboru barw). A dla pragnących jeszcze więcej oferujemy możliwość produkcji takich gadżetów z indywidualnie dobranymi narzędziami, częściami, wielkością pamięci, kolorami.

Zaciekawieni? Więcej informacji znajdziecie w sklepie internetowym Żejmo&Siatecki:

?bit.ly/flippenone

?bit.ly/flippenanno