Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowość 2013 w ofercie elasto form Polska – shaker do sałatek „To Go”

31.01.2013

Wszystko w jednym. Przeźroczysty kubek w kształcie shakera z dodatkowym pojemnikiem na sos oraz widelcem. Koniec z niesmaczną, wodnistą sałatką. Teraz ulubioną sałatkę możesz przygotować przed samym spożyciem. Wystarczy, że do kubka wrzucisz składniki sałatki, sos wlejesz do osobnego pojemniczka i przekąska gotowa do zabrania do pracy, na piknik czy w podróż.
Kubek wykonany z półprzeźroczystego polipropylenu posiada w korpusie specjalne wcięcie na dołączony do zestawu widelec. Pokrywka shakera posiada specjalne gniazdo, w które mocowany jest zakręcany pojemniczek przeznaczony na sos. Produkt jednostkowo pakowany w polipropylenowy woreczek. Produkt posiada dopuszczenie do kontaktu z żywnością.

Materiał: Polipropylen
Pakowanie: woreczek polipropylenowy
Waga: 200g
Wymiary: wysokość 197mm x 115mm średnica
     
Więcej informacji na: www.elasto-form.pl

Firma elasto form Polska Sp. z o. o. to oddział niemieckiego producenta i importera gadżetów reklamowych współpracującego z największymi koncernami Europy i Azji. Produkty dystrybuowane są w kilkunastu rozwiniętych krajach. Firma została założona 30 lat temu przez dwóch braci Gerharda i Günthera Sperber, którzy w charyzmatyczny sposób do dziś kierują międzynarodowym koncernem. Obecnie elasto form słynie nie tylko z produkcji wysokiej jakości produktów reklamowych z tworzyw sztucznych i drewna, ale również z importu i dystrybucji oryginalnych i sprawdzonych gadżetów z Dalekiego Wschodu. Sprzyja temu nasze biuro w Hong Kongu, reklamowej stolicy świata oraz biuro w Szanghaju.
Jesteśmy członkiem wielu organizacji i instytucji zrzeszających i działających na rzecz firm branży reklamowej i artykułów promocyjnych w Polsce i za granicą, m.in.: