Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowojorska podróż portfeli Giovani

30.08.2011

Swarovsky Elements z przyjemnością powraca jako partner tych pokazów – żeby zaprezentować wspaniałe akcesoria oraz biżuterię amerykańskich i międzynarodowych projektantów i marek, wykonane z dodatkiem elementów Swarovsky Elements, wiodącej marki jeśli chodzi o najdrobniejsze, krystaliczne elementy produkowane przez Swarovskiego.

Goście platformy Swarovsky Elements, mikrokosmosu błyszczącego świata wyrobów Swarovsky, zmierzą się z doświadczeniami dla wszystkich zmysłów. To tutaj będą odkrywać wspaniałe rezultaty liczącej 116 lat tradycji, pełnej poświęcenia i krystalicznej doskonałości, tworzenia i innowacji. Platforma Swarovsky Elements to również idealne, inspirujące kreatywność miejsce dla wymiany informacji wśród tych związanych z przemysłem biżuteryjnym. Każdego popołudnia, po godzinie 16:00 ta twórcza atmosfera platformy Swarovsky Elemets wzbogaci się o dźwięki DJ-a oraz serwowane drinki, stając się doskonałym miejscem na odkrywanie sztuki projektowania.

W 2011 roku Swarovsky Elemets z dumą prezentuje prace wybitnych amerykańskich i międzynarodowych partnerów i marek przedstawiających prawdziwy szał krystalicznej kreatywności. Akcesoria i biżuteria z rejonu amerykańskiego obejmują prace takich projektantów jak: Ben-Amun, JANIS Janis Savitt, Liz Palacios, Chan Luu, Jane Tran, Anne Koplik Designes, Ted Rossi, Clara Kasavina, Jimmy Crystal New York oraz Inge Christopher.

Platforma Swarovsky Elemets będzie również wzbogacona o błyszczące akcesoria i biżuterię takich międzynarodowych projektantów i marek jak: Melissa z Brazyli, Kennel & Schmenger z Niemiec, Brytyjska projektantka Lulu Guinness, Pedro Garcia I Pretty Ballerinas z Hiszpanii, Philippe Audibert and Anton Heunis z Francji, Tateossian z Anglii, Otazu z Holandii, Dyrberg/Kern z Danii, Konplott z Luxembourgu and Camila Klein z Brazylii.