Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowoczesna Drukarnia „on-line” . Drukujemy zadowolenie!

17.10.2011

Agencja Reklamowa CONTACT uruchomiła drukarnię online: www.drukarnia.elblag.pl

Obsługujemy całą Polskę
Ulotki, wizytówki, katalogi, kalendarze, plakaty… Na stronie www.drukarnia.elblag.pl znajdziesz cenniki najczęściej zamawianych formatów oraz nakładów druków offsetowych. Dla nas najważniejsza jest jakość, dlatego korzystamy z najwyższej klasy maszyn. Za dodatkową opłatą graficy zaprojektują i przygotują do druku wszelkie materiały poligraficzne. Najwyższa jakość druku w połączeniu z oryginalnym i estetycznym projektem to gwarancja sukcesu!

On-line taniej
Kierując się regułą wzajemności Drukarnia Elbląg wprowadziła opcję „on-line taniej”, dzięki której obie strony transakcji odnoszą korzyści. Mówiąc w skrócie: Ty odciążasz nasz dział handlowy zamawiając „on-line” – my dajemy Ci wysokiej klasy druki w bardzo atrakcyjnych cenach! W końcu czas to pieniądz.

Czas to pieniądz
Zdajemy sobie sprawę, jak cenny jest on również dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych, dlatego postanowiliśmy zwiększyć tempo realizowanych zleceń. Twoje zamówienie może trafić do Ciebie już w 3 dni robocze!

Darmowa przesyłka
Drukarnia Elbląg działa lokalnie, ale również myśli globalnie, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć zasięg na całą Polskę! Dodatkowo wprowadziliśmy opcję „darmowa przesyłka”, dzięki której wszystkie koszta dostawy bierzemy na siebie.

Zostań naszym Partnerem
Prowadzisz agencję reklamową, wydawnictwo lub drukarnię? Jesteś freelancerem, grafikiem? Chcesz zwiększyć swoje moce przerobowe i umocnić pozycję na rynku? W ramach Programu Partnerskiego przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjny rabat na start, a także pakiet VIP dostępny już po przekroczeniu 20 001 zł obrotu rocznego. Dla drukarni oferujemy arkusze plano. Wydrukuj taniej u nas, a introligatornie zrobisz w swojej drukarni.

Zapraszamy na stronę: www.drukarnia.elblag.pl