Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowi Członkowie w szeregach PIAP

23.03.2012

Miło jest nam dołączyć do PIAP i uczestniczyć na bieżąco w rozwoju branży reklamowej. Popularyzacja świadomości klientów o ważności gadżetów reklamowych w promocji firmy jest dla nas priorytetowa a jest to możliwe miedzy innym dzięki PIAP – współwłaściciel firmy Start Prezent Monika Fidzińska.

Firma www.przypinki.eu – IHG jest producentem artykułów reklamowych, działającym na rynku polskim i zagranicznym. Wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości komponentów zapewniają wysoką estetykę i trwałość oferowanych produktów. Firma specjalizuje się w produkcji przypinek reklamowych – badzików – buttonów w różnych rozmiarach i kształtach. Dodatkową opcją przypinek są kotyliony oraz różne warianty wykończenia (agrafka, magnes, lusterko, otwieracz, itp.) Firma oferuje również pinsy metalowe wykonywane z wykorzystaniem różnych technologii (metalowe, tłoczone, lakierowane, z akrylem, zalewane żywicą, 3d). Uzupełnieniem oferty jest szeroka gama breloków reklamowych – metalowych, akrylowych, plastikowych, drewnianych. Krótkie terminy realizacji i najwyższa jakość wykonania to główne atuty www.przypinki.eu – IHG.

Gadget Advertising Ideas – nietypowa, ponieważ indywidualnie traktująca klienta firma proponuje szeroki wybór gadżetów promocyjnych specjalnie wyselekcjonowanych, tekstyliów, ceramiki reklamowej, galanterii skórzanej, artykułów piśmiennych, notesów, kalendarzy, elektroniki…Prezentuje najmodniejsze upominki spoza oferty katalogowej. Kreatywnie projektuje oznakowanie produktów. Atrakcyjnie cenowo iPody, ramki cyfrowe, iPady, dyski zewnętrzne oraz firmowe pamięci przenośne renomowanych firm zainteresowały wielu odbiorców.
Szybka realizacja, profesjonalna obsługa, wieloletnie doświadczenie to fakty, dla których zadowoleni klienci pozostają z firmą na wiele lat. Firma obsługuje zarówno agencje reklamowe, mniejsze firmy jak i korporacje, zawsze zapewniając indywidualne podejście do potrzeb.

Agencja Reklamowa Start Prezent specjalizuje się w dostarczeniu gadżetów reklamowych oraz w indywidualnych produkcjach pod zamówienie klienta. Współpracuje z wieloma dostawcami w Europie i w Polsce. Posiada w swojej ofercie kilkanaście tysiące artykułów, wielu znanych marek jak również artykuły do masowego rozdawnictwa. Każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla promocji swojej firmy, odzież, elektronika, ceramika, smycze, długopisy itd. jak również najbardziej oryginalne i wyszukane propozycje. Agencja oferuje usługi związane ze znakowaniem produktów klasycznymi i nowoczesnymi metodami, obsługę graficzną- indywidualne projekty, konfekcjonowanie, transport, magazynowanie. Firmę Start Prezent charakteryzuje wyjątkowe podejście do klienta związane z doborem produktów promocyjnych zgodnie z branżą i grupą docelową. „Zawsze zadowolony klient to motto Start Prezent. Wieloletnie doświadczenie pozwala na służenie fachową i profesjonalna pomocą. Wysoka, jakość obsługi klienta i rzetelność to wizytówka firmy.