Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowi Członkowie PIAP

25.02.2013

Prime Line s.c., Ritter Pen Sp. z o.o., Europapier-Impap Sp.z o.o., Grupa Studio Acord, Foha oraz
Mount Blanc Sp z o.o. to nowe firmy członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Grupa STUDIO ACORD dołączyła do PIAP, aby mieć możliwość współuczestniczenia w procesach regulujących działania branży oraz znaleźć się w szacownym gronie firm członkowskich – mówi Bogdan Sylwestrowicz właściciel Grupy STUDIO ACORD.

Ważne jest aby o przepisach prawnych istotnych dla rozwoju naszej branży mówić jednym głosem. To największa szansa aby toczyły się one w rozsądnym kierunku i w miarę szybko- mówi Zbigniew Czulak Prezes Ritter-Pen sp. z o.o.

Już od dawna obserwowaliśmy działania PIAPu i byliśmy pod wrażeniem zaangażowania jakie wkładane jest w działania na rzecz rozwoju branży upominków reklamowych. Dzisiaj firmy które są członkami PIAPu postrzegane są jako rzetelne i kompetentne, a co za tym idzie godne zaufania. Dlatego też cieszymy się z możliwości dołączenia do tego elitarnego grona –mówi Monika Witt Kierownik ds. marketingu i klientów korporacyjnych

Firma Prime Line jest dystrybutorem najwyższej jakości światowych marek w Polsce. Działa w branży B2B w zakresie ekskluzywnych prezentów i niezawodnej  jakości gadżetów i upominków. Lamy to nowoczesne produkty piśmienne o niemieckiej jakości i przystępnej cenie. Idealne na wartościowy prezent korporacyjny. Montegrappa oferuje włoskie, ekskluzywne instrumenty piśmienne dla wymagających klientów. Semikoln to albumy fotograficzne i akcesoria na biurko. Sigel oferuje niemieckie produkty do wyposażenia wnętrz, szklane tablice magnetyczne, notesy, kalendarze, wizytowniki, akcesoria na biurko i inne.

Firma Ritter-Pen to producent długopisów obsługujący rynki reklamowe na całym świecie.
Ritter-Pen sp. z o.o. jest odpowiedzialna za sprzedaż na rynku polskim. Zakład produkcyjny w Niemczech wyposażony jest w najnowocześniejsze narzędzia, zarówno do projektowania jak i wytwarzania części długopisowych. Główne atuty firmy to najlepszej jakości tworzywo – wytrzymałe i doskonałe pod nadruk, własne drukarnie z maszynami do nadruku 360 st. na korpusach długopisów, znakomite, pojemne wkłady oraz bardzo bogata kolorystyka części.

Europapier-Impap – dystrybutor podłoży do druku oraz reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. W Polsce świadczy swoje usługi od 1991 r. Asortyment: pudełka i torebki ozdobne, zwoje do pakowania, papiery i koperty ozdobne, papiery graficzne; papiery biurowe; materiały opakowaniowe; folie ploterowe, solwentowe, okienne; laminaty; banery; płyty PVC, STADUR, piankowe, plaster miodu; blueback; whiteback; citylight; systemy ekspozycji. Sprzedaż niepełnych opakowań i arkuszy. Cięcie pod format papierów ozdobnych, banerów, folii i tworzyw sztucznych. Dostawy realizowane na terenie całego kraju w 24 godz.

Grupa STUDIO ACORD jest wiodącym polskim producentem nośników reklamy wewnętrznej oraz producentem i dystrybutorem kalendarzy. Specjalizuje się w tworzeniu systemów wewnętrznych nośników reklamowych charakteryzujących się wysoką dostępnością i powszechnością. Firma ma za sobą ponad 10 lat zbierania doświadczeń, tworzy zgrany ponad 70 osobowy zespół specjalistów, jest obecna w ponad 200 polskich miastach i powiatach, co roku wydaje 1.000.000 sztuk kalendarzy dla firm i instytucji, jest liderem w obszarze tej działalności.

FOHA Jeśli uważasz że masz dość chińskich kubków reklamowych. Jeśli masz wrażenie że wszyscy oferują to samo to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fohy dostępną na stronie www.foha.pl. Firma Foha dzięki systematycznej polityce rozwoju oraz dbałości o jakość w budowaniu oferty produktowej wyrasta na lidera w produkcji jakościowej porcelany reklamowej. O walorach oferty firmy przekonali się już jej klienci zarówno z zachodniej jak i wschodniej Europy a flagowy produkt – kubek Coffee 2 GO od ponad roku (jak został wprowadzony do oferty) pozostaje hitem sprzedaży w takich krajach jak Niemcy, Holandia oraz Wielka Brytania. W Polsce rekordy popularności bije technologia Hydrocolor której FOHA jest jedynym posiadaczem. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi firma jest w stanie dostarczyć każdy kubek w dowolnym kolorze Pantone. Jeśli chodzi o nowości na 2013 rok to FOHA zaprasza do śledzenia doniesień na stronie www.mugs.pl

Mount Blanc Top Belgian Chocolates to marka znana na polskim rynku od 2006 roku.
Swoją popularność oraz uznanie zyskała dzięki prawdziwej belgijskiej czekoladzie z której wyrabiane są wszystkie dostępne praliny i trufle. Kunszt wykonania pralin, jakość czekolady, finezja z jaką przygotowywane są zestawy upominkowe oraz możliwość skomponowania indywidualnego zestawu pralin to elementy które wyróżniają markę na tle konkurencji. Obecnie Mount Blanc posiada kilkanaście sklepów firmowych znanych pod nazwą Pijalnie Czekolady i Kawy Mount Blanc oraz sklep internetowy www.sklep.mountblanc.pl

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm.
Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 130 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.