Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowe, nowsze, najnowsze… produkty Allbag.

09.02.2019

 

Wraz z początkiem roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, znacznie zwiększyliśmy swój asortyment toreb zakupowych. Liczne zapytania dotyczące materiałowych toreb o rozmiarze innym niż najpopularniejszy dotychczas 38×42 cm, skłoniły nas do wprowadzenia nowych modeli. Klienci oczekują jednak nie tylko zmian w rozmiarze, ale także nowych konfiguracji kolorystycznych, ulepszeń w postaci zmiany rodzaju uchwytu, wprowadzeniu zamka i innych tym podobnych wariantów.

Ofertę uzupełniliśmy między innymi o duże torby zakupowe, które z powodzeniem pomieszczą spore zapasy spożywcze, saszetki i wkładki do toreb zapinane na zamek, torby bawełniane w wersji mini, kosmetyczki, a nawet torby sportowe.

Klasyczna, bawełniana torba ecru jest nadal naszym flagowym produktem, co roku odnotowujemy wzrost w sprzedaży tego modelu i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo nie zejdzie z listy bestsellerów w kategorii produktów eko.

Nowe modele toreb pojawiły się w naszym asortymencie w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku. Zachęcamy do zapoznania się z obecną, poszerzoną ofertą firmy.

www.allbag.pl | www.allprints.pl