Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowe modne, sportowe i zimowe style Beechfield na rok 2012

22.02.2012

 

Moment wprowadzenia modeli B175 Nation Cap oraz B475 Nation Beanie nie mógłby być lepszy – przyszłego lata odbędzie się Olimpiada oraz Europejskie Mistrzostwa Piłki Nożnej FIFA.
Nowy, zainspirowany popularnym nakryciem głowy B171 Teamwear Competition Cap model B175 Nation Cap przyciąga wzrok wyrazistym akcentem kolorystycznym sięgającym od guzika przez zwieńczenie i wyprofilowany czubek. Dziewięć wersji kolorystycznych czapki stanowi odzwierciedlenie barw flag narodowych i uwzględnia praktycznie wszystkie kraje, które regularnie rywalizują w największych, międzynarodowych wydarzeniach sportowych.
B475 – model siostrzany – oparty jest o design bez ściągacza B44 Beanie Knitted Hat wykonany w 100% z miękkiego materiału akrylowego ze ściągaczem i stanowi nową jego wersję w tej samej gamie kolorystycznej dziewięciu barw narodowych. Pojedyncze lub podwójne kolorowe prążki biegną wokół krawędzi czapki, tworząc modny, sportowy wizerunek, idealny na potrzeby promocji imprez oraz jako produkt o charakterze upominkowym.
Beechfield lansuje ponadto dwa style dla sportów wyczynowych w formie nowej czapki B182 Coolmax Flow Mesh Cap oraz B135 Enhanced-Viz Team Cap. Wersja B182 wykonana jest z ułatwiającego skórze oddychanie 100% poliestru mikrofibry i posiada mnóstwo elementów o charakterze wyczynowym. Są to: panele wentylacyjne z siatki oraz akcenty u szczytu czapki, wykonana w 100% z poliestru Coolmax opaska, jak również odblaskowe akcenty o wyrazistych kolorach na zwieńczeniu i czubku oraz regulowane zamknięcie typu Rip-Strip™. Wyrazisty, nowoczesny design wypada pozytywnie w porównaniu z najnowszymi propozycjami największych, detalicznych marek akcesoriów sportowych, i dostępny jest w wersji białej lub czarnej, z lamówką zwieńczenia w kolorach – do wyboru – Black, Fuchsia, Lime Green lub Orange.
Model B135 to design łączący w sobie kluczowe elementy cieszącej się powodzeniem czapki B171 Teamwear Competition Cap oraz czapki Beechfield B35 Enhanced-Viz Cap. Wykonany jest w 100% z wodoodpornego nylonu z pokryciem z materiału PU, w gamie super wyrazistych tonacji Fluorescent Orange lub Fluorescent Yellow, oraz czarnego, miękkiego w dotyku materiału ze 100% diagonalnego zamszu bawełnianego. Dzięki odblaskowym akcentom czapka jest lepiej widoczna także po zapadnięciu zmroku. Model B135 nadaje się idealnie do uprawiania sportów we wszystkich warunkach pogodowych i o każdej porze dnia – jest to doskonały wybór dla osób obsługujących imprezy, personelu zawodów i przewodników.
Na szczególną uwagę zasługują nowe czapki dla dorosłych i dzieci Low Profile Fashion Caps, bowiem stanowią inaugurację koncepcji ‘Kluczowych Kolorów’ Beechfield. Szereg produktów marki – wraz z uzupełniającymi je stylami marek BagBase i Westford Mill – oferowanych jest w palecie 20 popularnych barw, zsynchronizowanych z zasadniczymi kolorami stosowanymi przez największych producentów odzieży.
Model dla dorosłych B125 Low Profile Fashion Cap to inspirowana wzorami z branży detalicznej niskoprofilowa, 6-panelowa elastyczna czapka baseballowa, wykonana w 100% z diagonalnego zamszu bawełnianego. Wersja B125b Junior Low Profile Fashion Cap oferuje taki sam design, materiał i specyfikacje, co model dla dorosłych, lecz dostępna jest w mniejszych rozmiarach, z myślą o dzieciach w wieku 5 – 13 lat. Obydwie czapki stanowią modną i atrakcyjną cenowo opcję do bardzo szerokich zastosowań.
Kolejnym dodatkiem do najnowszej oferty Fashion marki Beechfield jest czapka B626 Vintage Flat Cap, łącząca w sobie stylizację płaskiej czapki z daszkiem z wyglądem w stylu vintage. Wykonana jest w 100% z solidnego materiału z jodełkowej bawełny czesanej i oferuje modny design unisex. Czapka wpisuje się w najnowsze trendy mody w branży detalicznej i została specjalnie zaprojektowana z uwzględnieniem sporych paneli bocznych, z myślą o łatwym nanoszeniu dekoracji. Dostępna jest w kolorze czarnym oraz dwóch rozmiarach – Small/Medium oraz Large/X-Large – aby zapewnić idealne dopasowanie.
Oferta nowych produktów Beechfield obejmuje także dwie kolejne propozycje nakryć głowy na sezon jesienno-zimowy w serii Suprafleece™. Nowa opaska na głowę B240 Suprafleece™ Aspen Headband zastępuje pierwotny model B241. Jej jednowarstwowa konstrukcja stanowi przejaw bardziej współczesnej stylizacji, podkreślonej rozciąganym, czarnym obszyciem zarówno wierzchu, jak i spodu czapki. Wersja B240 została zaprojektowana tak, aby nie zajmować sporo miejsca, co umożliwia złożenie jej do niezwykle małych rozmiarów – teraz nie będzie już wymówek od noszenia jej ze sobą wszędzie w zimowych miesiącach lub w trakcie podróży w zimne klimaty. Opaska dostępna jest w kolorach Black, Charcoal lub French Navy, oraz dwóch rozmiarach – Small/Medium i Large/X-Large.
Modelowi B240 towarzyszy nowa czapka B250 Suprafleece™ Everest Cap w kolorze czarnym. Dzięki nakryciu B250 w uniwersalnym rozmiarze do kolekcji Beechfield powraca oczekiwana przez klientów czapka z polaru, o modnym, nadającym się idealnie do dekorowania designie trójpanelowym. Czapka posiada także pokryte na całej powierzchni podszewką, opuszczane nauszniki oraz możliwość regulowania elastycznego zapięcia, oferując maksymalną ochronę przed wiatrem i zimnem.
Wszystkie nowe style nakryć głowy Beechfield we wszystkich dostępnych tonacjach kolorystycznych zaprezentowane są na stronie marki (www.beechfield.com), posiadającej także funkcje active zoom, przeglądania trójwymiarowego oraz virtual sampling.