Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowe firmy w szeregach PIAP

19.03.2013

BRITE,12M Producent Materiałów POS i BTL, L-Shop-Team Polska Sp. z o.o. oraz KINGPAK to nowe firmy, które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Dołączyliśmy do grona firm zrzeszonych w PIAP, bo zależy nam na obecności w organizacji reprezentującej interesy całej naszej branży reklamowej. Chcemy również aktywnie współuczestniczyć w pracach i działaniach PIAPu.
Silna i znacząca Izba to mocne i cenne wsparcie dla naszej działalności biznesowej – mówi Alicja Wąsowska właściciel 12M.
 
Główny przedmiot działalności firmy BRITE to import i dystrybucja latarek Maglite.

Firma 12M zajmuje się kompleksową produkcją materiałów wspierających sprzedaż, realizuje projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Oprócz podstawowych, poligraficznych materiałów drukowanych na papierze, oferuje produkty bazujące na wysoko przetworzonych i uszlachetnianych papierach i tworzywach sztucznych (maty reklamowe na ladę, standy, hangery, wobblery, shelflinery, toppery, opakowania, listwy cenowe, etykiety, naklejki samoprzylepne, adhezyjne, podłogowe), materiały promocyjne z tworzywa (folie PVC, PP, PE, PET), z soczewki 3D oraz druk offsetowy UV. 12M to również produkcja gadżetów reklamowych: podkładki pod mysz, podkładki pod kubki, magnesy reklamowe, znaczki reklamowe (badges), linijki/zakładki, żetony reklamowe, itp. Firma oferuje dopasowanie rozwiązań produkcyjnych do potrzeb i budżetu klienta, krótkie terminy realizacji oraz gwarancję najwyższej jakości usług.

L-SHOP-TEAM jest dostawcą hurtowym tekstyliów i artykułów reklamowych, rekreacyjnych i zawodowych. Oferuje produkty aż 85 MAREK, z czego 53 marki w ich pełnym asortymencie. To ponad 3000 artykułów do wyboru. Wszystko pod jednym dachem. Jeden dostawca – L-SHOP-TEAM POLSKA Sp. z o.o. Koszulki, tekstylia sublimacyjne, koszulki polo, koszule biznesowe, bluzy, odzież dziecięca, odzież z dzianiny, polary, spodnie i szorty, bielizna i skarpety, koszulki, sportowe, kamizelki i bezrękawniki, kurtki, kurtki zimowe, odzież robocza, czapki i kapelusze, szaliki, rękawiczki, fartuchy, krawaty, ręczniki frotte, szlafroki, torby z bawełny i materiałów nietkanych, plecaki, torby rekreacyjne, torby biznesowem, parasole i inne. L-SHOP-TEAM Polska to filia niemieckiej firmy L-SHOP z centralą w Dortmundzie. 30 lat praktyki i doświadczenia sprawiły, że L-SHOP-TEAM jest firmą stabilną, oferującą kompetentną obsługę i wyjątkową logistykę. Wszystkie produkty magazynowane są we własnych halach firmy w Dortmundzie, dzięki czemu firma może szybko i sprawnie realizować zamówienie. Wszystkie artykuły firmy  oraz informacje o cenach i stanach magazynowych znajdą Państwo w sklepie internetowym www.ksiazkawyboru.pl.

KINGPAK – producent foliowych toreb reklamowych z nadrukiem. KINGPAK na tle rynku jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną. Pod względem jakości wyrobów jest jedną z wiodących firm na rynku. Firma specjalizuje się w produkcji opakowań foliowych w tym głównie toreb z folii HDPE i LDPE z nadrukiem. Jako jedna z nielicznych firm dysponuje nadrukiem na folii w technologii HD FLEXO (Flexo High Definitione). KINGPAK działa na całym rynku europejskim, dostarczając swoje wyroby do najbardziej wymagających odbiorców.
Doświadczenie firmy sprawia, że KINGPAK potrafi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Firma dysponuje własnym transportem oraz współpracuje z dynamicznymi operatorami flot transportowych, dzięki czemu towar do odbiorcy dociera w rekordowo szybkim czasie.
Produkty firmy można spotkać w większości sieci handlowych w Polsce i Europie.
Klienci firmy otrzymują ofertę bardzo dobrych i wyselekcjonowanych produktów, tych najczęściej kupowanych przez Klientów.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm.
Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 130 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.