Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowe firmy w szeregach PIAP

29.12.2011

JUKO Printing House, MB Profil Marcin Brzeziński, MERX TEAM Polska Sp. z o.o. to nowe firmy członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do PIAP.

Jak powszechnie wiadomo w grupie siła i razem można więcej. Wierzę, że wspólnota interesów skutkować będzie podejmowaniem szeregu działań na rzecz rozwiązywania problemów i wspierania firm, zdobywających ciągłe doświadczenia w pełnej wyzwań branży artykułów reklamowo-promocyjnych. Niebagatelne znaczenie ma także kreowanie przez PIAP współpracy zagranicznej i poznawanie w ten sposób ogólnoświatowych trendów w naszym sektorze działalności. Kluczowym jest jednak fakt, że nasza branża poprzez PIAP ma swojego reprezentanta, którego misją jest tworzenie właściwych warunków dla efektywnego funkcjonowania podmiotów działających na tym rynku- mówi Marcin Brzeziński właściciel MB Profil.

– PIAP zrzesza wiele renomowanych firm działających na rynku polskim w branży reklamowej już od wielu lat, dlatego też cieszymy się bardzo, że możemy dołączyć do tak zacnego grona . Realny wpływ na kształtowanie realiów i trendów współczesnego rynku reklamy osiąga się tylko dzięki korzystaniu z doświadczenia i wiedzy grupy – mówi właścicielka JUKO Printing House Justyna Kowalska.

JUKO Printing House jest firmą, która specjalizuje się w kompleksowej produkcji gazetek promocyjnych sieci handlowych, wszelkiego rodzaju katalogów produktowych oraz kalendarzy personalizowanych. JUKO zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie powierzonego zlecenia od wykonania zdjęć produktów, przez przygotowanie projektu graficznego DTP po najwyższej jakości wydruk ze sprawną dostawą na wyznaczone miejsce w obrębie całej Polski. Atutem firmy jest wysoko wykwalifikowany personel, indywidualne podejście do Klienta, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Firma istnieje na rynku już od 10 lat co stanowi najwyższą gwarancję jakości oferowanych usług.

MB-Profil jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży reklamowej, świadczącą wysokiej jakości usługi w tej dziedzinie. Zajmują się kolportażem druków bezadresowych, profesjonalnym ich projektowaniem i drukiem. Istotnym elementem ich działalności jest analiza obsługi klienta w firmie (tzw. Tajemniczy Klient). MB-Profil oferuje ponadto badania ankieterskie, plakatowanie oraz gadżety reklamowe, upominki promocyjne i ekskluzywne prezenty. Wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów starają się dla każdego z nich stworzyć coś niebanalnego, ściśle jednak dostosowanego do zamówionych potrzeb.

MerxTeam Polska jest importerem i wyłącznym dystrybutorem produktów szwedzkiej firmy MerxTeam AB, jednego z liderów rynku artykułów promocyjnych w Skandynawii. Na polskim rynku działa od ponad 11 lat. W ofercie firmy główny nacisk położono na starannie zaprojektowane przedmioty użytku domowego, zwłaszcza na te, związane z przygotowaniem i podawaniem posiłków. Wśród propozycji MerxTeam szczególne miejsce zajmuje kolekcja kubków porcelitowych o unikalnej, matowej powierzchni. Katalog produktów uzupełniają gadżety przeznaczone do masowego rozdawnictwa, związane z turystyką i podróżami oraz wiele innych.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 130 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

PIAP