Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowe Firmy Członkowskie PIAP

09.05.2012

Współpraca z PIAP to dla naszej firmy szansa na dalszy rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń, cieszymy się również z przynależności do organizacji tak aktywnie dbającej o interesy firm z branży artykułów promocyjnych – mówi Łukasz Stanisławowski Dyrektor Handlowy BAG DESIGN. Obserwując w ostatnim czasie sytuację na rynku w branży upominków reklamowych, oczywiście stojąc po stronie obsługi klienta końcowego, postanowiłem przystąpić do PIAP. Uważam, iż przynależność do grona firm, a firmy to ludzie, którzy mają ogromne doświadczenie w temacie kreowania wizerunku czy niejednokrotnie w produkcji owych „giftów” daje duże korzyści. Sama możliwość udziału w zebraniach, odczytach, konferencjach, sympozjach czyli jednym słowem dialog, będzie tylko wzmacniał szeregi profesjonalnych i uczciwych firm z tego zakresu – mówi Marcin Wróbel – właściciel GOOD GIFT

Jesteśmy zaszczyceni włączeniem do grona członków PIAP, znalezienie się wśród tak znamienitych firm jest dla nas motywujące. Liczymy na to że członkostwo w PIAP pozwoli nam aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu rozwoju rynku artykułów promocyjnych  – mówi Anna Tomal współwłaściciel firmy Mart.s.c.

BAG DESIGN specjalizuje się w dystrybucji toreb reklamowych z indywidualnym nadrukiem klienta. W ofercie torby reklamowe wykonane z folii (HDPE, LDPE, MDPE), papierów luksusowych i ekonomicznych oraz włóknin polipropylenowych PP / rPET. BAG DESIGN oferuje Klientowi kompleksowe rozwiązania: od doboru właściwego produktu, poprzez projekt graficzny, produkcję po dostawę gotowych toreb. W BAG DESIGN do każdego Klienta podchodzi się indywidualnie, oferując doświadczenie, kreatywność i zaangażowanie. Torba reklamowa to nie tylko praktyczny sposób pakowania i przemieszczania zakupów, to także skuteczne narzędzie marketingowe, idealny nośnik reklamy każdej marki, budujący jej prestiż i wizerunek.
Agencja Reklamowa GOOD GIFT to zespół młodych i ambitnych osób, który sprosta każdemu wyzwaniu w formie tworzenia wizerunku Państwa firmy. GOOD GIFT zajmuje się gałęzią reklamy jaką są gadżety reklamowe. Firma pomoże dobrać odpowiedni upominek z tysięcy wzorów, które są oferowane na rynku. Przygotuje wizualizację projektu, naniesie odpowiednią metodą logo oraz dostarczy gadżety na czas. Firma wyróżnia się szybkością działania oraz nieprzekraczalnymi terminami. GOOD GIFT pragnie zapewnić Państwu doskonałą, kompleksową a niejednokrotnie indywidualną obsługę. Postaw na otwartość, partnerstwo i profesjonalizm.

Mart dostarcza kubki, filiżanki, kufle oraz inne wyroby ceramiczne i szklane z nadrukami wg projektów klienta.
Firma jest producentem kalkomanii ceramicznej i szklarskiej. Doświadczenie zdobyte podczas ponad 18 lat działalności skutkuje najwyższą jakością wykonywanych zdobień oraz terminowością realizowanych zleceń. Firma kładzie nacisk na ciągły rozwój oraz wprowadzanie nowych produktów i usług. W 2012 roku oferta została poszerzona o wyroby emaliowane min. kubki i tablice. Od 3 lat firma funkcjonuje w nowej siedzibie pod Krakowem, co znacząco wpłynęło na zwiększenie mocy produkcyjnych.
Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 130 Członków.