Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowe decyzje PIAP

22.09.2011

Polska Izba Artykułów Promocyjnych 14-15 września br. już po raz kolejny wzięła udział w targach gifts exclusive, które w tym roku odbyły się w warszawskim klubie Mirage w Pałacu Kultury i Nauki. Izba dzięki uprzejmości organizatorów targów otrzymała stoisko, na którym wszyscy zainteresowani mogli zaczerpnąć informacji na temat stowarzyszenia.

Podczas imprezy rozdystrybuowano 800 sztuk katalogu PIAP – edycja 2011, a wszystkie zainteresowane osoby zostały zachęcone do składania zapytań ofertowych za pośrednictwem PIAP.
Wieczór zakończył się Galą Targową –Medical Party, na której Członkowie PIAP, którzy obchodzili w tym roku okrągłe jubileusze swoich firm, otrzymali statuetki oraz gratulacje od Zarządu PIAP.

Podczas drugiego dnia targów odbyło się spotkanie Zarządu PIAP, na którym przedyskutowano najważniejsze kwestie dotyczące PIAP, a mianowicie wznowienia drukowanej edycji katalogu PIAP w 2012 roku, koncepcji imprezy integracyjnej PIAP, która co roku odbywa się podczas drugiego dnia targów RemaDays, Zarząd zdecydował również, że od 2012 roku statuetki dla Jubilatów PIAP będą wręczane podczas imprezy integracyjnej PIAP – a członkowie wkrótce otrzymają regulamin związany z obchodami jubileuszy, podjęto również inne ważne tematy dotyczące Członków PIAP jak i samego stowarzyszenia. Tego samego dnia odbyło się również spotkanie z przedstawicielem agencji badawczej – podejmowane są dalsze kroki w kierunku przeprowadzenia badania rynku artykułów promocyjnych.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy już ponad 126 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: internetowej PIAP .