Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowa strona WWW Headwear Professionals

11.03.2021

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami oddajemy do Waszego użytku nową stronę internetową Headwear Professionals. Mamy nadzieję, że spełni ona Wasze oczekiwania i znacznie ułatwi pracę z naszymi produktami.

Co możecie znaleźć na naszej nowej stronie www?

Oferta – na stronie znajdziecie całą naszą ofertę produktów, które są w ciągłej dostępności. Czapki zostały podzielone na czytelne kategorie produktowe. Bezpośrednio z karty produktu istnieje możliwość wysłania zapytania ofertowego, widoczne są także dostępne wersje kolorystyczne i rozmiarowe oraz ich dostępność na magazynie.

Techniki znakowania – tutaj znajdziecie opis i prezentację możliwości znakowania czapek reklamowych.

FAQ – czyli dział, w którym znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania – są tutaj informacje m.in o możliwościach znakowania, danych logistycznych czy o samych produktach.

Blog – w tym miejscu będziemy dzielić się z Wami newsami z życia naszej firmy oraz całej branży gadżetów reklamowych, w przyszłości pojawią się także materiały edukacyjno-szkoleniowe.

Katalog – standardowo w tym miejscu będziecie mogli zapoznać się z najnowszym katalogiem produktowym czy też pobrać katalog w wersji „no name”.

Na bieżąco będziemy Was informować o nowych funkcjonalnościach, które sukcesywnie będą dokładane do nowej strony www. Jeśli tylko macie jakieś pytania, to namiary na nas znajdziecie oczywiście w zakładce kontakt.