Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowa siedziba Firmy SANDEX Sp.j.

18.10.2019

Od października 2019 Firma SANDEX Sp.j. znajduje się w nowej lokalizacji przy Ul. Kaktusowej 1B, również w Łomiankach.

Na prawie 300 m powierzchni ma do dyspozycji trzy poziomy:

a)      Pierwszy poziom – góra – STREFA HANDLOWA, całe piętro wrze od rozmów z klientami wspaniałego TEAMu Handlowego

b)      Drugi poziom – środkowy – STREFA KONFERENCYJNA – wielki SHOW ROOM z wysublimowaną ekspozycją PREMIUM gadzetów oraz PREMIUM odzieży reklamowej.

c)       Trzeci poziom-  dolny- STREFA RELAKSU – wielka przestrzeń z bilardem, ping-pongiem oraz rzutkami i projektorem do wyświetlania nie tylko prezentacji J.

 

Duży obiekt, łatwy i szybki dojazd, wielki SHOW ROOM z wyodrębnioną częściową pozwala poprowadzić różnego rodzaju spotkania, dni otwarte oraz szkolenia produktowe nawet na 20 osób. W nowym biurze udało się nam stworzyć niezapomniany ciepły klimat, przyjazne otoczenie oraz swobodę  i przestrzeń, gdzie super załoga SANDEX TEAM sprawi, iż czas spędzony na współpracy z klientem mija szybko i przyjemnie.

Na otwarcie nowego biura stworzyliśmy nową, niepowtarzalną i wyjątkową kolekcję produktów ze SZTRUKSU. Ten niezwykle plastyczny materiał ma swój WIELKI COME BACK w obecnych trendach modowych a SANDEX jako pierwszy i jedyny na rynku artykułów promocyjnych wprowadził do swojej oferty kolekcję ze sztruksu. Zapraszamy do spotkań .