Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowa platforma B2B z gadżetami reklamowymi od Girit Group

10.11.2023

Girit Group, doświadczony gracz na rynku reklamy i gadżetów, świętuje kolejny kamień milowy w swojej 11-letniej historii! Z radością ogłasza uruchomienie najnowszej platformy, dedykowanej zamawianiu gadżetów reklamowych, stworzonej z myślą o klientach biznesowych.
„Nasza firma, z bogatym doświadczeniem w branży reklamowej, kładzie nacisk na innowacyjność i dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. To krok naprzód w obszarze zamawiania gadżetów, zapewniając naszym klientom biznesowym łatwość, szybkość i szeroki wybór produktów do znakowania”- podkreśla Łukasz Czernik CEO Girit Group.
Platforma Girit Group obejmuje ponad 50 000 produktów, gotowych do personalizacji i dostosowania do indywidualnych potrzeb każdej firmy. To więcej niż kiedykolwiek wcześniej, co pozwala firmie sprostać różnorodnym oczekiwaniom klientów.
Girit Group dziękuję za 11 lat zaufania i współpracy wszystkim swoim klientom i jest przekonany, że nowa platforma znacząco ułatwi proces zamawiania gadżetów reklamowych i tym samym umożliwi klientom biznesowym skupienie się na budowaniu swojej marki.
Zapraszamy do zapoznania się z platformą Girit Group https://girit.pl/