Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowa marka od Ultima Displays

23.04.2021

Aktualna sytuacja nie zatrzymuje firmy Ultima Displays, która w czasie lockdownu stworzyła nową markę pełną inspiracji i możliwości – Ultima Designs.

Jak mówią przedstawiciele firmy myślimy o tym okresie jak o czasie, w którym przygotowujemy się do tego, co będzie, kiedy znów wszyscy wrócimy do działania. Ultima Designs skupia się na niestandardowych i kreatywnych rozwiązaniach dla branży eventowej, HoReCa i Retail. Celem nowej marki jest inspirowanie i pokazanie możliwości produkcyjnych, które przez ostatnich kilka lat bardzo rozwinęły się w Ultima Displays. Chcielibyśmy, żeby nasi partnerzy postrzegali nas nie tylko jako dostawcę systemów wystawienniczych i reklamowanych, ale także jako producenta innowacyjnych, kreatywnych i niepowtarzalnych konstrukcji, dedykowanych konkretnemu wydarzeniu czy miejscu.

Otwarcie się na zagospodarowanie przestrzeni jest kluczowe w tym projekcie. Firma mocno podkreśla, że gotowa jest do współpracy także z projektantami wnętrz obsługującymi biura, hotele, restauracje i sklepy. Nawiązując tę współpracę pokazuje nowe zastosowania dla tworzonych na zamówienie konstrukcji. Oferta spod marki Ultima Designs może być także ciekawa dla muzeów oraz firm zajmujących się na co dzień scenografią.

Producent specjalizuje się w tworzeniu konstrukcji rurowych z tkaniną, które mogą przybierać obłe kształty i tworzyć niesamowite elementy. Dzięki kreatywnym projektantom oraz doświadczonym monterom, możliwe jest stworzenie konstrukcji pasujących do przestrzeni i spełniających wymogi bezpieczeństwa. Gotowe konstrukcje są montowane i sprawdzane przed wysyłką, aby mieć pewność, że dostarczany produkt jest jak najlepszej jakości, co ma ogromne znaczenie zarówno dla klienta jak i producenta.

Marka Ultima Designs i proponowane pod nią rozwiązania są dla nas sposobem na otwarcie drzwi naszym klientom, którymi mogą być tylko firmy z branży reklamowej, na inne branże. Branże, które były wcześniej przez nich nieodkrywane albo były dla nich trudnodostępne. W końcu jesteśmy tu, aby być partnerami, a to oznacza budowanie wspólnego sukcesu – komentują przedstawiciele firmy.

Zapraszamy zatem na tę inspirującą przygodę jaką jest Ultima Deisgns by Ultima Displays.

www.ultimadesigns.pl