Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nowa Funkcjonalność w Macmie

30.09.2011

Od Teraz Pracownik Agencji Reklamowej Może Stworzyć Ofertę i Skalkulować Nadruk Samodzielnie! Pracownicy agencji reklamowych po zalogowaniu się w Strefie dla Agencji mogą testować nowe, użyteczne narzędzia w serwisie www.macma.pl. Nie tak dawno firma MACMA udostępniła E-KALKULATOR NADRUKÓW, dzięki któremu można samodzielnie oszacować koszt nadruku na wybranym produkcie.

Chcąc sprostać kolejnym potrzebom stworzone zostało kolejne praktyczne i skuteczne narzędzie, jakim jest MULTIMEDIALNY OFERTOWNIK. Dzięki jego zastosowaniu istnieje już możliwość stworzenia kompleksowej oferty dla klientów.
Zasady działania obu wymienionych narzędzi są wyjątkowo przejrzyste i proste: po wybraniu produktu oraz określeniu ilości sztuk, program dodaje wybraną pozycję do oferty, w przypadku opcji ze znakowaniem – sam określa najlepszą metodę nadruku. Użytkownik może wedle uznania – dodać szczegółowy opis produktu, ustawić własne ceny, a następnie stworzyć wersję PDF i wysłać klientowi. Pozostaje tylko dodawać kolejne pozycje i mieć satysfakcję z profesjonalnej, samodzielnie wykonanej oferty!
Opcja dostępna po zalogowaniu na stronie www.macma.pl w Profilu Agencji oraz z poziomu karty dowolnego produktu.