Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nieosiągalny do tej pory druk w białym kolorze na kolorowych i czarnych podłożach jest możliwy.

11.03.2013

Nieosiągalny do tej pory druk w białym kolorze na kolorowych i czarnych podłożach jest możliwy.
 
Ostatnia przeszkoda w kreatywności została pokonana poprzez drukarkę OKI ES 7411WT z białym tonerem (dystrybutor AGAWA.PL)
dedykowana do drukowania na ciemnych i kolorowych powierzchniach pracuje z klasycznymi kolorowymi wkładami: cyan, magenta, yellow, ale zamiast tonera czarnego posiada toner biały kompatybilna z papierami transferowymi FOREVER, za pomocą których przenosimy grafikę bez potrzeby wycinania jej na ploterze tnącym przeznaczona do druku na większości rodzajach nośników: folie, papiery za jej pomocą transfery mogą być wykonywane na kolorowych i czarnych tkaninach, kubkach w różnym kolorze, papierowych torbach czy blachach urządzenie stanowi najlepsze rozwiązanie do wykonywania wydruków projektów graficznych zawierających biały kolor.

Nadruki w białym kolorze to absolutna nowość na rynku.
Możliwość drukowania w białym kolorze na kolorowych i czarnych powierzchniach jak do tej pory była nieosiągalna.

Dzięki drukarkom Oki z białym tonerem oraz specjalistycznym papierom transferowym możemy wykonywać nadruki w każdym kolorze i na każdej powierzchni: tkaninach, papierowych torbach, kubkach, blachach, metalu, drewnie czy pleksi.

Bez względu na to czy koszulka, kubek jest koloru różowego, czerwonego czy czarnego możemy na nich wykonać nadruki w białym kolorze.

Przełom w wykonywaniu nadruków to przede wszystkim nowe możliwości dla biur projektowych, graficznych, agencji reklamowych, drukarni czy fotolabów. Zakładów, które w krótkich odstępach czasowych przygotowują indywidualne projekty pod zamówienie, materiały promocyjne, reklamową odzież i gadżety.