Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Net4Sell, czyli rewolucja w zarządzaniu zamówieniami, na targach RemaDays

11.02.2013

Firma eLib.pl wprowadza na rynek nowatorski system do zarządzania zamówieniami. System Net4Sell miał swoją premierę podczas targów RemaDays, które odbyły się w dniach 6-8 lutego w Warszawie.

Net4Sell to nowoczesne oprogramowanie do obsługi zamówień w spółkach, których odbiorcy, pracownicy i współpracownicy znajdują się w różnych lokalizacjach. Świetnie sprawdzi się także w tych firmach, które planują outsourcing części swoich usług, a nie chcą tracić nad nimi kontroli. System integruje w jedną, spójną całość punkty obsługi klienta, centra produkcji, podwykonawców i pracowników terenowych, nawet jeśli zależą od różnych firm. Pozwala sprawnie zarządzać zamówieniami zarówno w centrach obsługi klienta, jak i w dowolnym innym miejscu. Dzięki temu, że jest dostępny z poziomu telefonu i innych urządzeń mobilnych, dostawcy i pracownicy terenowi mogą zwiększyć efektywność swojej pracy.

Net4Sell to dobry sposób na czas kryzysu. Pozwala na bardziej wydajne wykorzystanie zasobów poprzez integrację wielu komórek firmy lub kilku firm w jeden organizm działający szybko i sprawnie. Aby ograniczyć koszty działalności, można wybrać tańszą lokalizację dla działu produkcji i przenieść go np. na przedmieścia, nie tracąc panowania nad zamówieniami. Dzięki Net4Sell możliwe jest także zapewnienie jednego modelu sprzedaży kilku firmom działającym na zasadzie franczyzy.

– Z punku widzenia klienta rozwiązanie dostarcza stałą, wysoką i powtarzalną jakość obsługi, nawet w bardzo dużej firmie, gdzie błędy ludzkie, takie jak zgubione lub opóźnione zamówienia, są trudne do wyeliminowania – mówi Piotr Bolek, prezes eLib.pl.

– System zapewnia także możliwość rozwoju firmy bez fizycznych ograniczeń związanych z miejscem, np. lokalizacją hali produkcyjnej lub centrali firmy – dodaje Lucyna Wróblewska, project manager. – A jeśli firma planuje outsourcing części swoich usług, może to zrobić bez obawy, że trzeba będzie cały czas kontrolować podwykonawcę.

Oprogramowanie zostało stworzone przede wszystkim z myślą o rynku poligrafii i reklamy. System zapewnia komfortowe i spójne funkcjonowanie firmom wielooddziałowym, a także tym, których strategia rozwoju zakłada rozszerzenie działalności, a jednocześnie – większą oszczędność.