Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Narzędzie internetowe, która łączy europejskie firmy z branży upominków – Esbook.eu

06.07.2021

Joanna Kłossowska

Nowoczesna platforma internetowa ESB European Sellers & Buyers – dostępna pod adresem Esbook.eu – stanowi bardzo przydatne narzędzie pracy dla firm z branży artykułów promocyjnych. Szybkie dotarcie do tysięcy firm z Europy, przejrzysta prezentacja ofert czy na bieżąco aktualizowane nowości produktowe to tylko niektóre atuty, z jakich chętnie korzystają użytkownicy serwisu. Dynamiczny rozwój platformy i dostęp do wielu funkcjonalności znacznie usprawnia komunikację między eksporterami i importerami upominków.

 

Dzięki ESB dostawcy artykułów promocyjnych mogą łatwo dotrzeć na europejski rynek aktywnie działających agencji reklamowych, a dystrybutorzy w szybki sposób odnajdują interesujące ich produkty.

 

Skuteczne narzędzia promocji dla dostawców z Europy

 

Niewątpliwą zaletę szybko rozwijającego się serwisu Esbook.eu stanowi szeroki wachlarz możliwości promowania swojej oferty i firmy. Z nowoczesnych rozwiązań ESB korzystają dostawcy upominków reklamowych chcący dotrzeć do profesjonalnych odbiorców z całej Europy. Do wyboru znajduje się aż 8 funkcjonalności, wyjściowym narzędziem promocji jest PLUS SUPPLIER.

 

PLUS SUPPLIER

 

Opcja PLUS SUPPLIER gwarantuje uzyskanie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, a także atrakcyjną prezentację wizytówki firmy. Dzięki promocji produktów na stronie głównej serwisu możliwości dotarcia do zainteresowanych agencji reklamowych są znacznie większe. Przekłada się to na więcej odsłon, a także częstsze zapytania, które w wygodny i szybki sposób mogą składać zainteresowani ofertą dystrybutorzy.

 

Z kolei profesjonalna wizytówka firmowa zawiera wszystkie najważniejsze dane – logo i opis oferty, a także zdjęcia, filmy i katalogi. Umożliwia też dodanie nieograniczonej liczby słów kluczowych oraz wybrania tagów, po których europejskie agencje reklamowe łatwiej mogą wyszukać dostawcę interesujących ich produktów.

 

W ramach konta PLUS SUPPLIER dostawca może ponadto dodać 4 prezentacje produktów miesięcznie wyświetlane na stronie głównej.

 

Warto skorzystać – TOP SUPPLIER i Newsletter

 

Poza bazowym narzędziem promocji firmy, dostawcy mogą skorzystać także z innych, przygotowanych specjalnie dla nich funkcji serwisu.Opcja TOP SUPPLIER odpowiada na potrzeby firm, które chcą znaleźć się w wyżej w wynikach wyszukiwania wśród firm europejskich prezentując swoje produkty w Esbook.eu. Gwarantuje ona pojawienie się oferty w trzech pierwszych wynikach wyszukiwania danego produktu i zapewnia wszystkie korzyści, jakie daje konto PLUS SUPPLIER (z narzędzia TOP mogą skorzystać firmy posiadające konto PLUS).

 

Skutecznym sposobem dotarcia do szerokiego grona wyspecjalizowanych w branży reklamowej odbiorców – aż 50 000 firm i agencji z 35 krajów – jest także newsletter. Prosta forma newsów wysyłanych 4 razy w miesiącu umożliwia prezentację nowości produktowych i otrzymywanie szybkich zapytań od zainteresowanych dystrybutorów.

 

6000 unikalnych odwiedzin z 60 krajów miesięcznie

 

Platforma Esbook.eu miesięcznie odnotowuje 6000 unikalnych odwiedzin z 60 krajów, a skorzystanie z opcji PLUS SUPPLIER i innych dostępnych form promocji pozwala jeszcze bardziej wyróżnić się na rynku europejskich upominków reklamowych.

 

Unikalni użytkownicy są z takich krajów jak Polska, Niderlandy, Finlandia, Austria, Francja, Niemcy, Hiszpania i wielu innych. Wartość wysłanych zapytań w tym roku sięgnęła 1 655 870 EUR, a liczba wiadomości, jakie otrzymali dostawcy, wyniosła 2978.

 

Przydatne statystyki serwisu pozwalają na śledzenie trendów w branży i dopasowanie oferty do potrzeb rynku. Wśród najczęściej poszukiwanych produktów promocyjnych w tym roku znalazły się ręczniki reklamowe, a także osłony przeciwsłoneczne, krzesła, bandany i tatuaże, czy leżaki plażowe i plecaki-worki.

 

Szukasz dostawcy upominków lub nowych inspiracji w branży? ESB jest dla Ciebie

 

Platforma European Sellers & Buyers to bezpłatne narzędzie dla agencji reklamowych i dystrybutorów produktów promocyjnych, którzy w jednym miejscu mogą dotrzeć do dostawców z całej Europy. Charakteryzuje się dynamiczną wyszukiwarką, ułatwiającą znalezienie produktów w poszczególnych kategoriach i sprawdza się jako codzienne źródło inspiracji branżowych.

 

Ponadto jedną z najważniejszych funkcjonalności platformy internetowej ESB stanowi możliwość bezpośredniego składania zapytań do wielu dostawców naraz. Szybki kontakt i łatwość dotarcia do interesujących ofert sprawiają, że Esbook.eu zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę każdej agencji reklamowej.

 

Dlaczego warto zarejestrować się (BEZPŁATNIE) na Esbook.eu?

 

  • CZAS – opcja bezpośrednich wiadomości do dostawców umożliwia bardzo sprawne składanie zapytań, ale dzięki rejestracji w serwisie zrobisz to jeszcze szybciej! Wiadomości zarejestrowanych firm nie są moderowane, tylko od razu trafiają do odbiorcy. Ponadto Twoje dane będą już automatycznie uzupełniane w formularzu zapytań

  • WIARYGODNOŚĆ – każdy dostawca, do którego skierujesz swoje zapytanie, otrzyma informację, że Twoja firma jest zweryfikowana

  • WYGODA – masz wgląd w historię oraz edycję swoich zapytań w jednym miejscu

 

„Platforma to świetny sposób na znalezienie producentów w Internecie. Wcześniej robiliśmy to na targach, ale ponieważ teraz się nie odbywają, platforma jest prawdziwym odkryciem i doskonałym źródłem dostawców. To wygodne, ponieważ można wyszukiwać według wybranego słowa kluczowego. Podoba mi się także to, że dostawcy szybko się kontaktują i otwierają się nowe możliwości dla biznesu.”

Dovanu Meistrai, Litwa

 

„Zawsze sprawdzam nowości w dziale Nowości produktowych. W ten sposób zawsze jesteśmy na bieżąco z nowymi artykułami promocyjnymi dostępnymi na rynkach. Ponieważ możemy kontaktować się ze wszystkimi dostawcami bezpośrednio na platformie ESB, nie tracimy czasu na szukanie odpowiedniego kontaktu. To zdecydowanie pomaga nam stać się bardziej produktywnymi.”

Sandi Homec, Vezenje Homec, Słowenia

 

„Bardzo przydatna i wygodna platforma, wiele firm obecnych, dobrze zorganizowana strona i łatwe wyszukiwanie. Odpowiedzi docierają szybko. Oszczędza dużo czasu w porównaniu z tradycyjnym wyszukiwaniem.”

Easyline Promotion, Włochy

 

„Platforma ESB działa bardzo wydajnie i jest łatwa w obsłudze. Dzięki platformie mogliśmy szybko wysyłać wiadomości do dostawców. Odpowiedzi otrzymaliśmy niemal natychmiast. Jesteśmy zadowoleni z możliwości, jakie daje Platforma ESB.”

INSKOL-Reklama Ewa Olińska, Polska

 

„Wysłaliśmy wiele wiadomości do dostawców na Platformie ESB i otrzymaliśmy wiele ofert na nasze zapytania. Działa doskonale i ładnie wygląda. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Platformy ESB, bardzo nam pomogła.”

Brandsetter eU, Austria

 

ESB łączy europejskie firmy z branży upominków promocyjnych

 

European Sellers & Buyers zapewnia szerokie korzyści zarówno dostawcom, jak i dystrybutorom produktów reklamowych. Udostępnia łatwe narzędzia do promocji i szybkiego nawiązywania kontaktów międzynarodowych między eksporterami oraz importerami upominków.

 

Wejdź na stronę Esbook.eu i zarejestruj się, by wykorzystać pełne możliwości nowoczesnej platformy dla branży reklamowej!

 

 

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ