Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Naklej i… voila!

13.11.2018


Potrzeby klientów od zawsze są dla nas priorytetem. Dlatego odpowiadając na nie, wprowadziliśmy do oferty naklejki na torby z nadrukiem klienta do samodzielnej aplikacji. Zapewne wielu nasunie się pytanie „po co tyle trudu?”. Dlaczego miałbym zamawiać osobno torby, a osobno naklejki z nadrukiem, a potem jeszcze angażować się w samodzielne ich naklejanie?

Na pierwszy rzut oka rzeczywiście może się wydawać, że opcja ta jest utrudnieniem, a nie wyjściem naprzeciw Klientowi. Nic bardziej mylnego. Naklejki z nadrukiem są idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy chcieliby coś do torby włożyć i ją zakleić. W ten sposób otrzymują idealne rozwiązanie. Opcja ta sprawdzi się szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy wielu kupujących oczekuje od sprzedawcy opcji pakowania, gdyż chcą mieć, kolokwialnie mówiąc: „z głowy” problem zapakowania prezentu.

Chcesz stworzyć mini prezenty dla swoich klientów na targach i opakować je w zamkniętą torbę? Nic prostszego, wrzuć podarek do torby klockowej, zagnij wieczko, naklej naklejkę i voila! Ekskluzywne mini paczki z Twoim logo są gotowe do ozdobienia lady targowej.

Oczywiście zastosowania opcji torba plus naklejka można mnożyć.

Jest to doskonałe rozwiązanie w sklepach z drobiazgami, biżuterią, galanterią. Torby fałdowe i klockowe, które sprzedajemy w opcji torba plus naklejka posiadają atesty zezwalające na kontakt z żywnością dzięki czemu mogą znaleźć zastosowanie w cukierniach jako opakowania dla słodkich pralin, stoiskach z prażonymi orzechami, a także w innej tego typu działalności.