Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Najnowsze i najlepsze artykuły prezentowe z Azji na targach w Hongkongu w październiku tego roku

10.09.2018

Organizowana i zarządzana przez firmę Comasia Limited, coroczna azjatycka „bonanza zaopatrzeniowa”, obejmująca cztery jednoczesne imprezy, które odbywają się co roku w dniach 20–23 października w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Hongkongu, stała się nieodłącznym elementem jesiennych poszukiwań zaopatrzenia w regionie południowych Chin dla kupujących z całego świata zainteresowanych modnymi i nowatorskimi prezentami oraz upominkami dodawanymi do innych produktów, zabawkami i grami, artykułami gospodarstwa domowego, elementami wystroju domu, a także artykułami do kuchni i jadalni.

 

Spośród czterech jednoczesnych wydarzeń impreza Asian Gifts & Premiums Show od ponad dwóch ostatnich dekad stanowi wielkiej wagi platformę wystawienniczą i zaopatrzeniową organizowaną w październiku każdego roku w Hongkongu, która obejmuje wyprodukowane i zaprojektowane w Azji prezenty i upominki dodawane do innych produktów. W 2017 r. na imprezie z artykułami prezentowymi pokazało się 1342 wystawców z 19 krajów i regionów, głównie Azji (w tym Chin, Hongkongu, Tajwanu, Korei Południowej, Tajlandii, Indii, Filipin, Wietnamu itd.), aby zaprezentować swoje najnowsze i najlepsze produkty na ponad 1800 stoiskach targowych. W imprezie udział wzięło ponad 37 tys. międzynarodowych przedsiębiorstw importowych i eksportowych, sprzedawców hurtowych, dystrybutorów, przedstawicieli, domów sprzedaży wysyłkowej i sprzedawców detalicznych z ok. 130 krajów i regionów.

 

Edycja 2018, która odbędzie się w październiku tego roku, ma na celu wypełnienie wspomnianego światowej klasy obiektu jeszcze szerszą i bardziej fascynującą gamą prezentów, upominków dodawanych do innych produktów i artykułów do pakowania prezentów, zaspokajając każdą „zaopatrzeniową potrzebę” kupujących i zaznajamiając ich z najnowszymi trendami rynkowymi.

 

Specjalnie dedykowana strefa Design Studio, która stanowi główną atrakcję imprezy, będzie kontynuowała przedstawianie znakomicie dobranych, innowacyjnych pomysłów i produktów bazujących na wzornictwie. Kupujący poszukujący oryginalnych, kreatywnych, funkcjonalnych i innowacyjnych produktów będą mogli spotkać się tutaj z utalentowanymi projektantami oraz nowymi (lecz obiecującymi) firmami typu start-up.

 

Ponieważ globalny popyt na spersonalizowane prezenty nadal rośnie, impreza obejmie szeroki wachlarz upominków firmowych i produktów promocyjnych dających możliwość personalizacji. Pojawią się również często wybierane prezenty, takie jak upominki związane z nowinkami technicznymi i upominki inteligentne, a także projekty artystyczne.

 

Koniecznie odwiedź „galę zaopatrzeniową” w Hongkongu w październiku tego roku, aby pozyskać wiele wspaniałych kontaktów i możliwości biznesowych. Zarejestruj się online już teraz na www.asiangnp.com, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę, i złóż wniosek o specjalny sponsoring dla kupujących, aby otrzymać do 2800 HKD na pokrycie wydatków poniesionych w związku odwiedzeniem imprezy.