Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Najmniejsza pamięć USB na świecie

22.02.2012

Najmniejsza pamięć USB na świecie
Ten nowy Micro UDP-chip ma rozmiar 19,5 x 14,5 mm i grubość zaledwie 2,9 mm, porównywalny jest do opuszka palca. Ta super mała pamięć jest dostępna o pojemności 4, 8 i 16 GB i będzie zaprezentowana w styczniu na największych targach branżowych produktów promocyjnych w Europie: PSI Düsseldorf. 
Na przestrzeni lat, DEOENT zauważył wysoki popyt na łatwe w obsłudze i kompaktowe pamięci USB. Dzięki wprowadzeniu Micro UDP-chip, ciągle staramy się być innowacyjni na rynku pamięci USB” mówi Rob van Berkom, Prezes DEONET. “Ta nowa technika umożliwia wprowadzenie bardzo małych rozwiązań w produktach USB”. Główną zaletą jest to, że pamięć USB jest na tyle mała, że można trzymać ją w portfelu lub dołączyć ją do pęku kluczy. Ponadto, najmniejsza pamięć USB od DEONET jest na tyle mała, że ledwo wystaje z portu komputera czy laptopa. Jest możliwe zatem pozostawienie pamięci w laptopie, nawet wtedy, gdy jest on przenoszony w torbie.
Najmniejsza pamięć USB na świecie jest jedną z pierwszych przenośnych pamięci USB, która wyróżnia DEONET od konkurencji. Złota pamięć USB firmy DEONET z diamentami, obecnie najdroższa pamięć na rynku, przyciągnęła uwagę międzynarodowej prasy parę lat temu.  
DEONET jest holenderskim producentem produktów promocyjnych takich jak personalizowane pamięci USB, breloki, długopisy i wiele innych. Firma dostarcza swoje produkty głównie dla branży  upominków promocyjnych, agencji reklamowych i marketingowych i pośredników IT. DEONET ma swoje biura sprzedaży w 8 krajach i eksportuje swoje produkty do ponad 60 krajów na całym świecie.