Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Najlepsze publikacje elektroniczne

19.10.2012

Interaktywna aplikacja SoftBook™ to nowoczesna i atrakcyjna prezentacja Twojej oferty. Dzięki SoftBook™ urozmaicisz swoją stronę internetową docierając w ten sposób do szerszego grona klientów.

SoftBook™ to nie tylko odpowiedni sposób na reklamę w sieci. Aplikacja pozwoli przedstawić Twoją ofertę w przejrzystej i atrakcyjnej formie na spotkaniu z klientem. Stanowić będzie doskonały gadżet do nagrania na CD, DVD, czy pamięci pendrive i rozdania na konferencji czy w czasie imprezy targowej. Idealny do zaprezentowania klientowi w trakcie spotkania z laptopa czy tabletu. Dotykowy ekran w trakcie konferencji pozwoli zainteresować uczestników nowatorskim sposobem przeglądania treści.

Aplikacja SoftBook™ jest intuicyjnym, prostym i łatwym w użyciu systemem. Użytkownik programu ma możliwość zarządzania stylami aplikacji, szatą graficzną, ale przede wszystkim zawartością, dzięki specjalnie stworzonemu oprogramowaniu. Od teraz wykonanie własnej – idealnie dopasowanej do własnych potrzeb publikacji nie zajmie więcej niż kilka minut. Sama publikacja treści wymaga tylko jednego kliknięcia!
SoftBook™ to idealne narzędzie dla każdego, kto chce opublikować swoje materiały w formie zbliżonej do publikacji drukowanej. Nie ważne czy będzie to folder, katalog, książka, album – wszystkie materiały mogą zastać wzbogacone o interaktywne treści i będą stanowiły o atrakcyjnej formie Twojej oferty.  

SoftBook™ został stworzony właśnie specjalnie dla Ciebie!