Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego dla firmy Dreampen za wkład w rozwój i promocję województwa – 11.10.2018

30.10.2018

Firma DreamPen, największy Polski Producent Długopisów Reklamowych otrzymała Nagrodę Gospodarczą Marszałka Województwa Lubuskiego dla najlepszych firm prowadzących działalność w regionie.

Nagroda została wręczona przez Marszałek Elżbietę Annę Polak , 11go października na Kongresie Gospodarczym – Lubuskie 2018 podczas uroczystej Gali która odbyła się w Filharmonii Zielonogórskiej. Firma DreamPen została wyróżniona z powodu licznych sukcesów gospodarczych jak i prężnego rozwoju i inwestycji w innowacyjny przemysł.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i pracowników informujemy, że powstaje nowej siedziba firmy Dreampen. Obiekt mieści się w Zielonej Górze w części przemysłowej miasta. Zwiększamy powierzchnię nie tylko biurową, ale również produkcyjną.

Nowy obiekt ma powierzchnię biurowo – socjalną zaprojektowaną na dwóch kondygnacjach. Nowoczesna konstrukcja budynku oraz wysoki standard wyposażenia wnętrz sprawiają, że obiekt będzie mógł spełniać wymogi oraz kryteria stawiane budynkom klasy business.

Jesteśmy przekonani, że budowa nowej siedziby to inwestycja w rozwój naszych projektów oraz stworzenie inspirującego miejsca pracy.