Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Multifunkcyjne bandany

13.01.2021

Bandana ECOrPET jest wykonana z materiału pochodzącego w 100% z recyklingu. Do jej produkcji zużywa się 2-3 plastikowe butelki po napojach, co prowadzi do znacznego ograniczenia ilości odpadów na wysypiskach, oraz może się wiązać nawet z 75% obniżeniem emisji CO2, w porównaniu z produkcją konwencjonalnego poliestru. Produkt posiada certyfikat świadczący o ekologicznym pochodzeniu materiałów.

Bandana Coolmax® zapewnia świetną wentylację ciała i utrzymanie suchej powierzchni skóry dzięki zastosowaniu specjalnej technologii włókna, które posiada przekrój złożony z czterech lub sześciu okręgów, pomiędzy którymi znajdują się przewężenia, opatentowanego przez koncern DuPont. Zapewnia uczucie suchości i chłodzenia ciała, doskonała do wszelkich aktywości w sezonie letnim.

Bandana Thermolite® zapewnia dodatkową ochronę cieplną w niskich temperaturach dzięki zastosowaniu specjalnej technologii włókna z wydrążonymi wewnętrznymi kanalikami, opatentowanego przez koncern DuPont. Szybko wysycha i nie utrudnia oddychania. Doskonała na sezon zimowy.