Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

MULTIEXPRESS Group nowym Członkiem PIAP

31.07.2019

 

MULTIEXPRESS Group Sp. z o.o.to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w lipcu br..

 

Firma MULTIEXPRESS Group Sp. z o.o. to po prostu grupa reklamowa, a w grupie siła. Od ponad 12 lat MULTIEXPRESS Group zajmuje się produkcją oraz znakowaniem materiałów promocyjnych. Agencja powstała w 2006 roku i od samego początku stawia na wzorowy poziom obsługi klienta oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Agencja reklamowa stara się zrealizować każde zlecenie klienta min. gadżety reklamowe, strony internetowe czy też zawansowane systemy sklepowe. Dodatkowo firma zajmuje się całościową kreacją marki.

 

– Pomimo dużego doświadczenia wynikającego z wieloletniej działalności, wciąż dynamicznie się rozwijamy. Z przyjemnością realizujemy nawet najbardziej nietypowe i wymagające zamówienia. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje naszych klientów. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom i realizować zadania w ustalonym terminie. Kreatywność i rzetelność to cechy, które zapewniają nam sukces w podejmowanych działaniach. Naszej firmie przyświeca motto: „NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH”. Od wielu lat kroczymy tą drogą i nigdy tego nie zmienimy-mówi Bartosz Beksa New Business ManagerMULTIEXPRESS Group Sp. z o.o..

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

 

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426