Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

MOMA Fragrances

21.12.2020

MOMA Fragrances  to nowa linia produktów dekoracyjno- zapachowych, zaprojektowanych i starannie wyprodukowanych przez firmę Premier Group sp. z o.o.- znanego producenta porcelany marketingowej. W ofercie detalicznej znajdują się obecnie dyfuzory zapachowe MOMA oraz zapachowe świece sojowe RITUAL.

Produkty z serii MOMA Fragrances zostały zaprojektowane z myślą o klientach ceniących wyrafinowany, nowoczesny styl, unikatowe kształty i wysublimowane zapachy. Dzięki współpracy z najlepszymi  producentami olejków eterycznych oraz olejków zapachowych w Europieprodukty MOMA gwarantują szeroką paletę wyjątkowych zapachów nadążając za trendami światowymi.

Artykuły dekoracyjne z linii MOMA produkowane są również na życzenie Klientów w seriach z tzw. PRIVATE LABEL jako eleganckie gadżety dla klientów. Kto nie chciałby otrzymać w prezencie pięknej świecy o odprężającym lub relaksującym zapachu? A może elegancki i minimalistyczny w swym kształcie dyfuzor z patyczkami, z którego unosi się egzotyczny i orientalny aromat?

Produkty MOMA produkcji Premier Group to nie tylko piękne  i unikatowe kompozycje zapachowe, to przedmioty, które swym kształtem i zapachem tworzą wyjątkowy klimat wnętrza i z pewnością sprawią radość obdarowanej osobie.

www.PremierGroup.pl