Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Mnóstwo Inspiracji od Falk&Ross w 2021

17.11.2020

Jako jeden z wiodących dystrybutorów tekstyliów promocyjnych w Europie – Falk&Ross – zawsze idzie naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Szczególnie teraz, po roku jak żaden inny – przyszedł czas na zmiany.

Dynamiczna oferta, elastyczne narzędzia cyfrowe i zrównoważona komunikacja to i wiele więcej można znaleźć w ofercie Falk&Ross przygotowanej na rok 2021.

Firma przygotowała dla swoich Klientów mnóstwo narzędzi, dzięki którym prezentacja produktów będzie jeszcze bardziej przejrzysta, skuteczniejsza i co najważniejsze – dostępniejsza.

Jednym z nich jest odświeżona strona no-name z pełną ofertą produktową Falk&Ross: https://www.textileeurope.com/ . Nowoczesny design strony sprawia, że prezentacja produktów jest bardziej funkcjonalna i skuteczniejsza. Co istotne, od przyszłego roku Klienci firmy będą mogli personalizować ją również pod swoją marką.

Dodatkowym narzędziem wprowadzonym przez Falk&Ross dla swoich Klientów jest seria broszur na rok 2021 w wersji cyfrowej – podzielona tematycznie.

Już od stycznia dostępny będzie również katalog „ January Inspiration” , w którym zaprezentowane będzie ok. 400 produktów – w tym nowości 2021 oraz najlepiej sprzedające się produkty w Falk&Ross.

Katalog można odpłatnie personalizować w formie drukowanej bądź cyfrowej.

Szczegóły znajdują się na stronie www.falk-ross.eu