Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Mniejszy i lżejszy niż porównywalne pieczątki samotuszujące

11.07.2022

COLOP POLSKA zaprezentowała swój nowy produkt, będący najnowszą wersją dobrze znanego wcześniej Printera Compact.

Nowsza wersja pieczątki charakteryzuje się intuicyjnymi nowinkami, które przede wszystkim jeszcze bardziej usprawniają codzienną pracę, zwłaszcza biurową, a dodatkowo samo użytkowanie pieczątki jest w pełni bezproblemowe i komfortowe dla każdego użytkownika.

Printer Compact PRO to seria pieczątek o wysokiej jakości, które łączą w sobie nowoczesność, intuicyjność i funkcjonalność. Najnowsza wersja wyróżnia się innowacyjnymi, technicznymi szczegółami, które są odpowiedzialne za precyzyjne odbicie i łatwość użytkowania. Ponadto pieczątka dzięki swej dopasowanej wielkości jest mobilna i poręczna, a jej profilowana obudowa jest gwarancją komfortowego użytku.

Wśród innowacji wyrózniających Printera Compact PRO znajdują się:

1. Technologia antypoślizgowa, zapewniająca najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia.

2. Innowacyjny system blokady, ułatwiający wymianę poduszki zastępczej.

3. Płytka tekstowa, która w pozycji blokady ustawia się w wysokości równej obudowie pieczątki, co usprawnia jej naklejenie lub wymianę.

4. Doskonale dopasowana zatyczka, która chroni przed zabrudzeniami i sprawia, że pieczątka jest mobilna i poręczna.

Nowy Printer Compact PRO jest do nabycia w wersji podstawowej (z obudową w kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym) i rozszerzonej (z obudową w kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym) z przezroczystą podstawą i aż w 6 różnych rozmiarach.

Więcej informacji na colop.pl.