Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Misiowy magnes w prezencie! Fortress Gifts dla BoboVita

18.09.2012

BoboVita, marka należąca do firmy NUTRICIA, przygotowała akcję promocyjną nowego produktu. To linia wielozbożowych płatków śniadaniowych dla dzieci po 18. miesiącu życia. Do opakowania płatków dołączono prezent – magnes w postaci trzech sympatycznych misiów. Za gadżet odpowiadał Fortress Gifts, specjalizujący się  w wielkowolumenowych kampaniach promocyjnych. Ogólnopolska akcja promocyjna trwa do wyczerpania zapasów.
BoboVita wprowadziła na rynek wielozbożowe płatki śniadaniowe dla małych dzieci, po 18. miesiącu życia. Płatki, oferowane w trzech wersjach smakowych: kakaowe kuleczki, miodowe krążki, bananowe gwiazdeczki, bogate są w witaminy i składniki mineralne. Do opakowań płatków dołączono prezent – magnes z motywem trzech sympatycznych misiów: pszczółki, indianina i czarodzieja – występujących na opakowaniach płatków. Gadżet przygotował Fortress Gifts, specjalizujący się  w masowych akcjach promocyjnych.
Płatki śniadaniowe BoboVita to pierwsze i jedyne tego typu płatki w Polsce, które są dostosowane składem, wielkością i teksturą do potrzeb małych dzieci. Mają również niższą o 30% zawartość cukru niż w innych standardowych płatkach dla dzieci.
Kampania promocyjna BoboVita skierowana jest do mam maluchów, którym bliskie są potrzeby prawidłowego żywienia ich dzieci. Miś w postaci magnesu na lodówkę z pewnością przypomni im o smacznym i pożywnym posiłku, wspomagając trenowanie umiejętności samodzielnego jedzenia.
Akcją promocyjna odbywa się w sklepach na terenie całego kraju. Trwa do wyczerpania zapasów.