Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

MAXIM Ceramics z certyfikatem SMETA

10.09.2018

Firma MAXIM Ceramics świadoma rosnącego znaczenia społecznej odpowiedzialności biznesu, w 2018 r. przystąpiła do organizacji SEDEX.

W dniach 9-10 kwietnia 2018 r. w firmie MAXIM został przeprowadzony audyt etyczny SMETA 4 filary v. 6.0. Firma była audytowana w kluczowych obszarach, takich jak standardy pracy, BHP, praktyki środowiskowe i biznesowe. Audyt zakończył się wynikiem pozytywnym.

Audyt SMETA (SEDEX Members Ethical Trade Audits – audyty etycznego handlu dla członków SEDEX) to powszechnie stosowana metodologia audytu i format sprawozdania, będący kompilacją najlepszych praktyk w dziedzinie audytu etyki w handlu.

Audyt SMETA opracowany został przez SEDEX (Supplier Ethical Data Exchange). Jest to organizacja non-profit, której członkowie skupiają się na wspieraniu etycznych praktyk biznesowych w łańcuchu dostaw. SEDEX oferuje internetową bazę danych umożliwiającą członkom przechowywanie i udostępnianie informacji w kluczowych obszarach funkcjonowania firmy.

Certyfikowani członkowie SEDEX mogą pozyskać informacje o MAXIM Ceramics logując się na stronie http://sedexadvance.sedexonline.com a następnie w okno wyszukiwania wpisać numer referencyjny MAXIM Ceramics – ZC403604653

Certyfikat MAXIM Ceramics – tutaj

www.maxim.com.pl