Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Maxim Ceramics prezentuje nowości na 2019 rok

16.04.2019


Klasyczne wzornictwo urozmaicone dodatkami, wpisującymi się w panujące trendy. Taka dewiza towarzyszyła firmie Maxim Ceramics w projektowaniu nowości na 2019 rok. Projektanci dołożyli wszelkich starań, by kubki premierowo prezentowane na najważniejszych targach reklamowych tego roku, zachwyciły odbiorców funkcjonalnością i designem.

 

Porcelanowe modele Diamond i Freedom Excellence to nowoczesne formy kubków, wykończone ozdobnymi geometrycznymi wypustkami umieszczonymi w ich dolnej części. Wersja Freedom Excellence Lock wyposażona jest w praktyczną zatyczkę przytwierdzoną do przykrywki, zapewniającą jeszcze lepszą izolację ciepła i bezpieczeństwo użytkowania.

Serię Lucas tworzą filiżanka ze spodkiem Lucas Lunch Set i kubek Lucas. Spodek serii został zaprojektowany w taki sposób, by móc go łączyć zarówno z filiżanką oraz kubkiem. Model wyróżnia się wklęsłym pionowym paskiem umieszczonym przy uchu naczynia. Zarówno kubek, jak i filiżanka Lucas nadają się idealnie do stosowania na nich technik barwienia produktu. Dzięki pionowym zagłębieniom w ich korpusie, klient otrzymuje wiele możliwości komponowania kolorów w zakresie tych technologii.

Kubek Elephant pojawił się w ofercie w czterech kolorach: białym, czarnym, czerwonym i niebieskim. Uchwyt przypominający ucho słonia jest ergonomiczny w użytkowaniu i gwarantuje niespotykaną wygodę trzymania w dłoni.

Kultowy model Americano doczekał się dwóch, nowych wersji. Americano Duo to rozszerzenie kolorystyczne popularnego modelu. Wersja Americano Pure to propozycja matowego szkliwa zewnętrznego połączonego z błyszczącym wnętrzem. Americano Pure występujące w wariancie białym, czarnym, czerwonym i niebieskim.

Rodzina Maxima powiększyła się także o modną szklankę bez uchwytu, wykonaną z dwuściennego szkła – Virgo. Dzięki takiej budowie, szklanka doskonale izoluje temperaturę. Efekt wizualny podnosi wrażenie zawieszenia płynu, wewnątrz dwuściennej struktury produktu.


Więcej na stronie http://maxim.com.pl/news/news