Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Masz to w ofercie? Jesteś na fali

10.01.2019

 

Wszyscy to wiemy, ale nikt nie mówi o tym głośno: włączanie nowych produktów do oferty agencji reklamowej lub e-sklepu bywa czasochłonne i trudne. Proces trwa długo, pożera wiele środków. Droga od znalezienia odpowiedzialnego wykonawcy, poprzez ustalenie konkretów, aż do przygotowania wizualizacji i opisów potrafi być naprawdę kręta i wyboista.

 

…A co, jeżeli istnieje taki produkt w princie, dzięki któremu da się zrealizować wiele różnorodnych, zupełnie różnych od siebie zleceń? Produkt, który posłuży i salonom fryzjerskim, i samochodowym, zapewni tani druk książek, wydawnictwo literatury pięknej, a nawet zadba o to, jak ma wyglądać instrukcja do towaru z Chin. Można wykonać na nim także druk menu do restauracji oraz jakichkolwiek innych cenników.

 

Jest taki produkt. To katalogi. Katalogi ViperPrint.

 

Klient życzy sobie druk instrukcji – masz katalogi. Druk broszur – katalogi. Druk czasopism – katalogi! Katalogami da się załatwić mnóstwo zleceń. Jak? To proste. Wystarczy odpowiednio dobrać rodzaje katalogów do poszczególnych zamówień.

 

Drukarnia ViperPrint ma w swojej ofercie katalogi w trzech rodzajach: katalogi szyte, katalogi hotmelt i katalogi PUR. Katalogi szyte są najtańsze ze względu na proces produkcji. Nie wymagają użycia specjalistycznych klejów, w grę wchodzi jedynie druk dobrej jakości i odpowiednie, dokładne bigowanie. Taki druk katalogów będzie idealny do realizacji zleceń typu gazetki firmowe czy druk periodyków. Jeżeli trafisz na klienta, który chciałby mieć ulotki, ale ilość proponowanych przez niego informacji absolutnie nie podpada nawet pod ulotki najwymyślniej składane, po prostu zaproponuj mu katalogi zszywane. Minusem tego rozwiązania jest ograniczona liczba stron: zszyjemy maksymalnie 4+64.

 

Opcja pośrednia to katalogi hot-melt. Są to katalogi klejone, robione pod wymagających klientów, ale nadal w bardzo dobrej cenie. Wszystko drukowane na kredzie, więc papier będzie pięknie się błyszczał i podbijał barwy. Chyba, że strasznie zepsujesz projekt  (technicznie: brak spadów, zły format itp.), ale prawdopodobnie to wyłapiemy. Mamy weryfikatorów i nie zawahamy się ich użyć.

 

Katalogi PUR – jest i wariant premium. Najlepszy z katalogów, uniwersalna odpowiedź na pytanie, jak najlepiej zaprezentować ofertę firmy lub jak wydać tanio książkę. PUR-y pomieszczą wszystko, mogą mieć aż 4+256 stron drukowanych na kredzie błysk. Katalogi te są klejone najlepszym dostępnym spoidłem na rynku, które nigdy nie rozpadnie się podczas otwarcia publikacji „na płasko”.

 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, do strefy katalogów ViperPrint. Z łatwością wybierzesz tam odpowiedni produkt, idealny dla Twojego projektu.

 

https://www.viperprint.pl/strefa-katalogow