Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Marka Nobilia z nową identyfikacją wizualną

21.08.2013

Marka Nobilia z nową identyfikacją wizualną

 

Marka Nobilia – specjalizująca się w komponowaniu delikatesowych koszy upominkowych w obszarze B2B – wprowadziła nową identyfikację wizualną. Odświeżeniu uległo logo oraz firmowa strona www.

 

Marka Nobilia – specjalizująca się w komponowaniu delikatesowych koszy upominkowych dla klientów biznesowych – wprowadziła nową identyfikację wizualną.

Odświeżeniu uległo logo oraz wszystkie podstawowe nośniki komunikacji marki. Nowe logo swoją formą nawiązuje do głównego obszaru aktywności Nobilii – komponowania delikatesowych koszy prezentowych. Specyfika działalności została również podkreślona w motto brzmiącym – „Prezenty ze smakiem”.

 

Zmianie identyfikacji wizualnej marki Nobilia, towarzyszy również premiera nowego internetowego serwisu firmowego.

– Odświeżeniem systemu identyfikacji wizualnej oraz zmianą serwisu firmowego chcieliśmy zaznaczyć wejście marki Nobilia w kolejne dziesięciolecie funkcjonowania na polskim rynku. Po 12 latach działania przyszedł czas na zmiany, na podkreślenie nowoczesności zarówno na poziomie oferty, jak i wszelkich materiałów promocyjnych oraz informacyjnych – mówi Anna Garmada, dyrektor marki Nobilia.

 

 

O firmie

Marka Nobilia – specjalizująca się w komponowaniu delikatesowych koszy upominkowych na rynku B2B – funkcjonuje na polskim rynku od 2001 roku. Jest jedną z marek w portfolio firmy Słodkie Upominki, specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych.

 

Kontakt:

Martyna Seroczyńska

Marketing Manager

tel. 22 647 90 13

tel. kom. 0 603 636 463

martyna.s@slodkieupominki.pl