Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Marka D.A.D podpisała umowę z Polskim Związkiem Żeglarskim

07.08.2013

D.A.D już wspiera Piotr Myszkę – czołowego polskiego windurfera, Mistrza Europy i Wicemistrza Świata w klasie RSX oraz Romana Paszke – żeglarza oceanicznego który podjął próbę bicia rekordu samotnego rejsu dookoła świata na katamaranie Gemini3. Dodatkowo D.A.D jest oficjalnym dostawcą odzieży dla cyklu regat Pucharu Świata w match racingu Polish Match Tour oraz patronuje Żeglarskiemu Pucharowi Trójmiasta organizowanego przez Mateusza Kusznierewicza.


D.A.D to marka odzieży dedykowanej żeglarstwu, jednak równie dobrze sprawdzająca się jako odzież promocyjna. Sponsorowane przez D.A.D teamy i imprezy żeglarskie, korzystają z dostarczanych produktów zarówno na pełnym morzu jak i w codziennym życiu. Ubrania tej marki są również częstym elementem wielkich eventów czy odzieży firmowej pracowników marek dla których jakość to priorytet. Współpraca D.A.D i PZŻ to wyjątkowa okazja na nabycie doskonałych jakościowo produktów tej marki w sprzedaży detalicznej.


Stworzona w związku ze współpracą D.A.D i PZŻ specjalna kolekcja, obejmować będzie 4 elementy garderoby, wszystkie specjalnie oznakowane. W tym sezonie będą to cztery pozycje: kurtki Pilberra Extreme i Gosford, polo Eaton, oraz bluza Wilmington. Wszystkie pozycje będą dostępne w sprzedaży detalicznej, zarówno w wersji męskiej jak i damskiej. Będzie to niecodzienna okazja dla każdego aby zakupić oficjalną odzież Kadry Polski PZŻ, z godłem RP i logami PZŻ.


W przyszłości będzie można zakupić limitowane kolekcje dla wybranego żeglarza czy zespołu w oryginalnym oznakowaniu.


To co wyróżnia markę D.A.D to wysokiej jakości, funkcjonalne materiały, inteligentne rozwiązania i doskonałe wykończenia oraz detale. Liczymy na to, że zarówno profesjonalni zawodnicy jak i amatorsko zajmujący się tą dziedziną żeglarze docenią jakość i funkcjonalność produktów D.A.D