Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Magiczny Wieczór Branżowy PIAP

05.03.2019


PIAP 14 lutego br. celebrował kolejny, dziewiąty już, wspólny Wieczór Branżowy. Czy to data przypadkowa? Niekoniecznie, bo wszystkich członków łączy miłość do upominków reklamowych. Był to wieczór pełen sympatii, niespodzianek i… magii, podczas którego upominki w nietypowy sposób czarowały gości.

Tym razem branża reklamowa zgromadziła się w lokalu Mysia 3 w Warszawie. Sponsorami – gospodarzami wydarzenia były firmy: ASGARD Sp. z o.o., AXPOL Trading Sp.z o.o.,Sp.k, Brandfathers Group Sp. z o.o., Inspirion Polska Sp.z o.o., Macma Polska Sp. z o.o., Mart Spółka z o.o. sp.k., Maxim Ceramics Sp. z o.o. Sp.k., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o., Modern Forms Sp.z o.o., Ritf advnet Polska Sp.z o.o., Texet Poland Sp. z o.o., Trober Polska oraz Polska Izba Artykułów Promocyjnych, która był zarazem głównym gospodarzem wydarzenia.

Główny celem spotkań organizowanych przez PIAP jest integracja środowiska reklamowego skupionego wokół Izby, wymiana doświadczeń, ale także korzystając z okazji wręczamy co roku pamiątkowe statuetki dla naszych Jubilatów – mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP. – To sprawdzona formuła, której oczekują nasi członkowie i która z pewnością będzie kontynuowana, daje nam rzadką w dzisiejszymzabieganym świecie możliwość bezpośrednich kontaktów, dyskusji biznesowych i zacieśniania relacji między nami. Skutkuje to lepszą współpracą.

W tym roku dodatkowo dobrą zabawę zapewnił występ iluzjonisty, Romana Słomki, półfinalisty programu Mam Talent, który tematem swojego wystąpienia uczynił upominki reklamowe z oferty sponsorów. I tak oto w magiczny sposób scalił porwaną wcześniej GAZETĘ PIAP, a kubek reklamowy zawisnął na związanym wcześniej w pętlę sznurku. Po oklaskiwanym show, iluzjonista czarował gości bezpośrednio przy stolikach.

Był to bardzo udany wieczór, a element rozrywkowy dodatkowo znakomicie zintegrował i rozbawił gości. PIAP dziękuje sponsorom i zaprasza na kolejne wydarzenia integracyjne.

VIDEORELACJA REMACONGRESS 2019 VS WIECZÓR BRANŻOWY PIAP 2019

FOTORELACJA Z WIECZORU BRANŻOWEGO PIAP 2019

Więcej na : www.piap-org.pl