Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Łuk innowacyjności

12.08.2013

Łuk innowacyjności

 

Deonet, europejski specjalista w dziedzinie druku i promocji na opakowaniach, skoncentrował się na innowacyjnych naklejkach doming. Do tej pory można było je wykorzystywać do nadawania luksusowego wyglądu powierzchniom płaskim. Od teraz jest również możliwe oznakowanie logotypem powierzchni zaokrąglonych. Dzięki specjalnemu miękkiemu akrylowi, naklejki doming mogą być użyte na wiele więcej sposobów niż dotychczas.


Elastyczność w zastosowaniu

Nowy rodzaj domingu, który przedstawia Deonet daje wiele możliwości. Dzięki specjalnej akrylowej warstwie, którą jest powlekany nadruk, naklejka pozostaje elastyczna. Zaokrąglone powierzchnie jak butelki, tuby, czy kubki dla luksusowego wyglądu mogą być znakowane logotypem. Ten specjalny miękki doming jest, podobnie jak standardowa naklejka akrylowa, odporny na zadrapania oraz promienie UV. Dzięki temu najwyższa jakość pozostaje, jedynie zmienia się elastyczność produktu.


Deonet stale się rozwija

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, Deonet jest ekspertem w nadrukach wysokiej jakości. Deonet ciągle obserwuje zmiany zachodzące na rynku i wykorzystuje je, by wspomóc pośredników. Z tymi nowymi naklejkami doming, Deonet oferuje pośrednikom możliwość nowych rozwiązań dla trudnych powierzchni.

——————————————————————————————————————-

Informacja dla wydawców:

 

Po więcej informacji lub po zdjęcia (wysokiej rozdzielczości), prosimy o z kontakt Panią Yvette Vrijsen. Telefon: +31(0)40-7073400 lub poprzez e-mail: y.vrijsen@deonet.nl