Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Lato 2022 – Mini-Katalog pełen letnich pomysłów od Falk&Ross

20.06.2022

Jeśli szukasz ciekawych pomysłów, potrzebujesz inspiracji, a może chcesz poznać najlepsze produkty na najbliższe miesiące, to najnowszy mini-Katalog Lato 2022 od Falk&Ross jest dla Ciebie. To ponad 100 stron specjalnie wybranych modeli, dzięki którym masz pełen przekrój produktów, w najpopularniejszych, letnich kategoriach.

 

Nowy mini-Katalog online to źródło oryginalnych i interesujących propozycji: od T-shirtów, poprzez koszulki polo, torby czy letnie czapeczki z daszkiem. W broszurze znajduje się wiele nowych oraz sprawdzonych już przez Klientów produktów, które idealnie sprawdzą się tego lata.

 

Wersja online dostępna jest pod adresem https://catalogues.falk-ross.de/view/861743395/

 

mini-Katalogu Lato 2022 można znaleźć produkty oznaczone jako TOP SELLER. Są to najlepiej sprzedające się artykuły w danej kategorii. Np. wśród T-Shirtów warto zwrócić uwagę na markę SG, której koszulki są idealnym wyborem dla klientów poszukujących jakości. Koszulka SGTee, to znakomita powierzchnia do druku, bogata paleta miękkich, pastelowych kolorów oraz brak metki producenta, co zdecydowanie ułatwia personalizację.

 

Jeśli szukacie nowości, które perfekcyjnie sprawdzają się w sezonie letnim, zachęcamy do sprawdzenia kategorii Czapki. Oprócz nowych propozycji: organicznych czapeczek z daszkiem, w ofercie pojawiły się, tak popularne w tym sezonie, kapelusze dla dzieci i dorosłych.

 

W tym roku Falk&Ross po raz kolejny proponuje możliwość zamówienia bezpłatnej, personalizowanej wersji mini-Katalogu. Broszura będzie dostępna w formie elektronicznej. Spersonalizowana wersja to znakomite narzędzie, które pozwoli na jeszcze łatwiejszą prezentację letniej oferty swoim Klientom.  Zapraszamy do kontaktu.

 

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.falk-ross.eu