Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

L-SHOP TEAM startuje z jesiennymi nowościami!

10.09.2018

Liczne nowości na nadchodzacą zimniejszą porę roku stoją już w blokach startowych.  W ofercie 16 marek ze 100 oferowanych przez L-Shop-Team można odnaleźć atrakcyjne nowe produkty zebrane w specjalnym KATALOGU jesień/zima 2018.

 

Co nowego?

Marka PROMODORO uzupełnia gamę swojej odzieży o t-shirty, topy oraz koszulki z długim rękawem z metką odrywaną ułatwiającą rebranding. Również  marka JHK może pochwalić się nowościami w koszulkach.  TEEJAYS, STORMTECH I ELEVATE, na które czeka wielu wymagających  klientów, przekonują po raz kolejny dobrą ofertą kurtek, kamizelek ocieplanych. Natomiast marka REGATTA, oprócz kurtek i bezrekawników, oferuje jako nowości (pod nazwą Tactical Threads)  wytrzymałą odzież roboczą, buty robocze i bezpieczną odzież HI-VIS. Także marka RESULT błyszczy produktami HI-VIS. Obszar sportowy tym razem zabiera marka SPIRO. W markach:  KARLOWSKY, CG WORKWEAR i EXNER  miłośnicy gastronomi mogą doszukać wielu nowościach,  w tym jeansowe kurtki i fartuchy kucharskie.  Czapki z daszkiem, czapki typu beanie, kapelusze w różnych kolorach i kształtach proponują marki BEECHFIELD i FLEXFIT.  Ofertę nowych tekstyliów frotte znaleźć można u marki BEAR DREAM.  Radosna marka MBW uzupełnia swoją ofertę piskliwymi kaczkami, pluszowymi zwierzątkami oraz  figurkami antystresowymi…

 

Nowa marka na wyłączność

Od września w sprzedaży wyłącznie w L-Shop-Team  pojawia się nowa niemiecka marka miners mate. Pierwsza kolekcja marki urzeka 16 artykułami (koszulki, bluzy, polówki) w modnej, stonowanej kolorystyce  od czerni i bieli przez szarości do oliwkowego, granatu i burgundu, w modnym 2-tone-look lub kolorystyce heather.

 

Wszystko to razem stanowi dobry start do pracy, sportu i biznesu zarówno w słoneczne i deszczowe jesienne dni, a także w przygotowania do mroźnej zimy.

 

www.l-shop-team.pl

 

 

Katalog mozesz podlinkowac do:

 

http://bk.printwear.de/Nowosci18/Nowosci-2018/